Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem szeretitek a munkátokat...

Ha nem szeretitek a munkátokat, ahol dolgoztok, váltanátok munkahelyet hasonló munkakörben?

Figyelt kérdés

Hotelban dolgozom pincérként(ez a szakmám, nem szeretem csinálni), pár hónapja vagyok ezen a helyen, úgy érzem "kiégtem" , délelőtt dolgozom (160at kapok /hó, ebből kijövök, mivel nincsenek nagyobb kiadásaim). Gondolkodtam a váltáson, hogy elmegyek máshová ahol több a fizetés, több a meló is, többet tudok félretenni. Viszont tudom, hogy az új helyemet sem szeretném, az összes eddigi helyemen ez volt, pár hónap után elegem lett.

Ti maradnátok itt, és azon lennétek, hogy minél hamarabb válthassatok munkakört, vagy elmennétek máshova dolgozni ugyanilyen munkakörbe? Még jövő évig kellene kihúznom valahogy, utána megyek tanulni, ami mellett más munkát akarok csinálni, de addig kérdéses, hogy mi legyen velem.



2018. aug. 23. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha magával a céggel, munkahellyel, kollégákkal van baj, akkor nyilván váltanék hasonló vagy ugyanolyan munkakörben, viszont ha magát a munkát nem szeretném akkor teljesen más területen nézelődnék új állás után inkább.

Egyébként én elvagyok a mostani munkámmal, a munkatársakkal nincs bajom, a munkakörülményekkel sincs, egyedül a pénz nagyon szánalmas. Szóval ha váltanék (márpedig hamarosan váltanom kell) simán csinálnám ugyanezt csak normális fizetésért.

2018. aug. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Inkább a munkával van a gondom, nem a hellyel.
2018. aug. 24. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!