Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A gyerek lehet ok, ha valakit...

A gyerek lehet ok, ha valakit nem vesznek fel sokadjára sem sehova, közben meg másokat igen és főként végzettségéhez passzoló munkákat nézeget meg olyat, amihez érettségi és egyebek kellenek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor jellemző, ha nő vagy. Igen, lehet ok, főleg az ovis koru gyerekek.
2019. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos a mai világban a kisgyerek hátrányt jelent. Pedig nagyon nyomják a "családbarát" szöveget, de amúgy nem szeretik. Ugyanilyen hendikepesek a fiatal 30asok,akiknek még nincs gyerek, mert az tuti elmegy hamar szülni és az a munkáltatónak nem buli.
2019. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem vesznek fel sehova :(

20 hos a gyerekem. Sori munkas voltam, van szakmám, gondoltam dolgozom abban is.

Log ugykntezo, irodai titkar.

De van tapasztalatom kereskedelemben is..

Minden ismerodom keres es 1 honapon belul talal munkat en meg tavaly nyar ota keresek..:(

2019. jan. 2. 20:36
 4/15 A kérdező kommentje:
Allasinterjura, ha megyek is, flegman kerdik tolem es a gyerek? Ha beteg lesz? Maradjon otthon babazzon..ja mar emlekszem onre beszeltunk egyszer jojjon el interjura ja ooo megsem majd hivom.
2019. jan. 2. 20:37
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Apuka mit csinál? Nem tud eltartani ennyi embert?

Akkor ő:

1. minek csinált gyereket

2. te miért hagytad


Ez kis hazánkban normális addig a pár évig amíg azt lehet mondani, hogy már nagyok a gyerekek.

2019. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Honnan tudják, hogy van gyereked? Nem vagy köteles elmondani. Ha úgy gondolod, hogy ez a gond, akkor legközelebb ne mondd el.

Mondjuk ilyen pici mellett még tényleg nyugodtan otthon lehetsz. 2 éves korig jár a GYED, 3 éves korig GYES. Ha közben jön a kisteso akkor újra jár csed, gyed, szóval az is megoldás.

2019. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Kedves válaszolók, nem mindenki engedheti meg magának a gyerekenkénti 3 éves nyaralást, valaki meg nem is akarna ilyet semmiképp, mert dolgozni már csak azért is jó, hogy ne unja magát az ember halálra egy 30-as IQ-jú húsgombóc mellett. Mondjuk az a kérdés persze jogos, hogy minek kellett akkor gyereket csinálni. Én például vezetőként nagyon fogat szívva veszek csak fel kisgyerekes anyukát és csak akkor, ha jelentősen jobb, mint más jelöltek. Nem azért, mert akkora szemét volnék, de átlagban egy évben 2-4 héttel kevesebbet dolgoznak, mint a gyermektelen hasonló képességű és korú emberek a gyerek állandó betegsége miatt, az meg nettó bukta a cégnek. Egy nagyvállalat meg nem segélyszervezet.
2019. jan. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Köszönjuk a 7-es válaszoló őszinteségét! Na, ott a pont, azaz a mai magyar valóság. nem a legjobb ilyet hallani, de azért az Ő szempontjait is meg lehet érteni...

Nekem 3 ovis korú gyermekem van és nem tudok elhelyezkedni, valós munkatapasztalattal. Fogalmam sincs mihez kezdek és milyen jövőm lehet. Hála Istennek nem életbevágó, mert a férjem jól keres, nem kenyérre kell, de 7 év itthonlét után már igencsak vágyódnék emberek közé és, hogy nekem is újra legyen fizetésem, mert azt megszoktam lánykoromban most meg a férjem adott egy társkártyát a számlájához és teljes mértékben az Ő keresetéből élünk, mert az amit én kapok az lópikula.

2019. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

A 7-es válaszadó kendőzetlen őszintesége - még ha az ember legszívesebben szét is verne egy CRT monitort a fején - értékelendő.

A mai, rögös, büdös nagy magyar valóságban nagyjából mindenkit diszkriminálnak, kit így, kit úgy.

2019. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
@9 Kenegethettem volna a valóságot, de minek. Két azonos képességű ember közül a kisgyerekest felvenni nettó hülyeség, rossz vezetői döntés. A CRT monitor szétverést is értem, tudom, hogy nem az emberségesség teteje ezt leírni, de addig amíg nem állambá fizeti egy anyuka fizetésének mondjuk 15-20%-át, addig azt választom, hogy 0.85 emberért fizetünk teljes bért. Az meg nem egy jackpot.
2019. jan. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!