Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha decemberben táppénzen...

Istyyy44 kérdése:

Ha decemberben táppénzen voltam 1hete azt a decemberi fizuval megkapom (Németország)?

Figyelt kérdés
Németben dolgozom decemberben voltam 1hét tàppénzen, most januárban megkaptam a fizum és sokkal de sokkal kevesebb pénzt kaptam kb mintha 1-1.5hetet egyáltalán nem is fizettek volna ki! Lehetséges hogy a táppénz bekavart a rendszerbe és hogy kapok még pénzt vagy azt a fizuval együtt kellet volna megkapnom?

2019. jan. 8. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nemigen lehet így választ adni: magyar cégnek dolgoztál, csak külföldön vagy német cégnek?

Mikor adtad le a betegállományos papírt? stb.


Látatlanban annyit tippelhetek, hogy mivel most nagyon sok hosszú hétvége volt, gyakorlatilag majdnem biztos, hogy nem számolták el a táppénzt.

2019. jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Német cégnél nem közvetítő álltal melozom Németországban! December 7-13ig voltam táppénzen és 7.én leadtam a papíromat! Mit lehet tenni akkor ? Kihez fordúljak? Van esély rá hogy később kiutalják a pénzt?
2019. jan. 8. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Kaptál bérpapírt? Azon mi szerepel?

Ha nem kaptál, kérd el a céged HR-s osztályától (vagy ahonnan kapni szoktad, nem tudom milyen a német rendszer). Ha kaptál, csak nem érted, akkor a személyes adataid nélkül töltsd fel ide, és segítünk értelmezni. Ha úgy látod, hogy nem utalták, akkor írj nekik, hogy miért nem.

Mo.-n előfordul, hogy nem a következő havival utalják a táppénzt, hanem csak az azutánival. No.-ban nem tudom, hogy ez normális-e.

2019. jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!