Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elkezdeném ezt a biztosítós...

Ha elkezdeném ezt a biztosítós munkát, és átvinném az ügyfeleimet ebből lehetne valami bajom?

Figyelt kérdés

Én egy olyan cégnél dolgozok ahol sok vállalkozóval, cégvezetővel vagyunk kapcsolatban.

Alkalmazottként végzek.

Az elmúlt évben rengetegen hirdettek munkát "kiemelkedő fizetéssel". Mind ilyen biztosítós hülyeség volt, mondom ez nevetséges, mert azt mondták a saját ismerőseimből kell válogatni. Mondom a saját ismerőseim fiatalok, fele nem is dolgozik, másik fele napról napra él. Nincs benne lehetőség.

Viszont nekem a munkahelyem által van egy nagyon nagy ügyfélállományom.

Csak az a kérdés, hogy ezekkel bele lehetne e vágni?

Mert maga a munka nem hülyeség. De ez hogy valamelyik haverom kössön biztosítást kb. olyan mintha egy hajléktalant kellene rábeszélni hogy vegyen autót.

Szóval nem is lenne motivációm rá.


Tehát ennek lehetne valami negatív következménye?


Illetve van-e benne szerintetek lehetőség?


Valamint ha egy ember elkezd egy ilyen "vállalkozást" hány telefonszámmal kellene rendelkeznie?


Mert ugye a hülye a saját kárán tanul, az okos a másén?

Írtam voltam pár ilyen "beszervezésen" de mindig nemet mondtam, információ hiányában, viszont én is fejlődök, okosodok, lehet van benne lehetőség, persze lehet hogy nincs, most gyűjtöm az információt aztán mérlegelek :)



2019. jan. 11. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En nem hagynam ott a munkamat egy hazalos munkaert.
2019. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkabb az lep meg hogy latszolag jo pozicioban dolgozol es megis benyeled ezt a hulye piramis jatekot.
2019. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de nem keresek annyira jól, amennyit megérdemelnék.
2019. jan. 11. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak nem a három betűs német céghez akarnak becsalni? :D
2019. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
ha a versenyszférában dolgozol kérhetsz fizuemelést
2019. jan. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Abban a pillanatban, amikor te ezeket a neveket/cimeket nem torlod, ahogy elhagyod a ceget, es elkezded uzleti celra felhasznalni, ugy megbuntetnek par millara tiltott adatkezeles (GDPR) miatt, hogy attol koldulsz.
2019. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ha munkát keresnék és valamelyik cégvezetőt hívnám fel? Az is tiltott?
2019. jan. 12. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!