Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak munkahelyek ahol...

Vannak munkahelyek ahol tényleges minimálbért kap a dolgozó?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy arra van bejelentve olyan nyílván van sok. De olyan is van, hogy nem kap mellé zsebbe semmit? Hol és milyen helyek ezek? Nehezen tudom elképzelni, hogy ennyi pénzért találnak embert bármire.. főleg , hogy azért már elég jól fizetnek bármilyen gyárban is.

2019. jan. 12. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem ismerek senkit aki minimálbért kap...olyat se sokat aki 200 alatt kap de olyat se sokat aki 300 felett.


180-260 a többség.

2019. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én állami cégnél dolgozom, 4 és fél éve kezdtem el dolgozni és 4 és fél évvel ezelőtt a szakképzési minimálbért kaptam. Semmit nem kaptam zsebbe. Azóta nyilván már többet keresek. De semmit nem zsebből, minden hivatalos. :)
2019. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
VNnak
2019. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Postán mai napig nagyon kevés a nettó fizetés, és a cafetéria megnyirbálásával csak még kevesebb lesz!
2019. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lakóparkban, ahol lakom, minimálbéren vannak a takarítók és nem is kapnak többet. Mondjuk nem is szokott egy adott arc pár hónapnál tovább maradni.
2019. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a takarító és a konyhai kisegítők is minimálbéresek.

De amin meglepődtem az elmúlt 1-2 hónapban hogy megyeszékhelyen !!! karbantartó, takarító, szociális gondozónak van ember közfoglalkoztatás keretén belül. Ami ugye a közmunka 54ezerért napi 8 órában. Őszinte leszek nem is értem hogy van ember aki nagyvárosban elmegy még közmunkára...de csak van...

2019. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt már...
2019. jan. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az összes titkárnő ennyit kap. Se cafeteria, se ruhapénz, se semmi. Közszféra, oktatás.. Megyeszékhely.
2019. jan. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 cro-minyon válasza:
Szektortól függ.
2019. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!