Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik országba érdemes menni?

Thomas994 kérdése:

Melyik országba érdemes menni?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve élek Angliába...de már kezdek besokkalni töle , melyik másik országba tudnék angol nyelvtudással elhelyezkedni?

2019. jan. 16. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én Írországba tervezek angol nyelvtudással. Miért sokalsz be Angliától?
2019. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Gyere haza, fiatal!" :D


Komolyra fordítva a szót - így, hogy semmit nem írtál magadról (milyen képzettséged van, milyen szinten beszéled az angolt, miben van gyakorlatod, stb), mégis mit lehetne válaszolni? Mosogatni minden országban lehet angol tudás nélkül is, németeknél angollal csak akkor élsz meg, ha programozó, webfejlesztő, stb. vagy.

2019. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazad van bocsánat!

Hát társalgási szinten beszélek angolul, szakács a szakmám de mióta megvan ebbe a szakmába nem dolgoztam 1 percet se inkább csak gyárakba voltam.


Hát ahol most élek egyre több a román stb..nem vagyok rasszista..de azért van az a pont amikor elég lesz belölük is meg valahogy már nincs meg az a nagy öröm amikor vissza kell menjek pl..

2019. jan. 16. 18:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 éve élek Angliában, és nagyon is megértelek téged. Kezd nekünk is elegünk lenni. De nehéz a lépés..Mi is agyalunk, hogy esetleg hazamennénk. Már nem olyan jó itt sem. Tele drogosokkal, romákkal, pakikkal..Pedig én kisvárosban élek. Az angolok is egyre fásultabbak, érdektelenebbek lettek.
2019. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én is egy kiss városba élek..de fél év maximum..lehet aztán énis itthon próbálkozom aztán ha mégse akkor valamit ki kell találni 😀
2019. jan. 16. 18:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok a zsebetekben turkálni, de én meg pont most tervezném a kikészülést még a végleges Brexit előtt. Londonba nem mennék, csak vidékre. Egy pár szerintetek vidéken meg tud takarítani minimum 400ezer forintot havonta?
2019. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hollandiát próbáld
2019. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az nagyon sok mindentől függ. Ha annyit nem is, de 300E-t biztosan.
2019. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2019. jan. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szakácsként, Németbe és Ausztriába is el tudnál helyezkedni, ha lenne valamennyi gyakorlatod, vagy pl. kisegítőként kezdve angollal is, de valóban jobb döntés lehet Hollandia is.
2019. jan. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!