Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresési járadékot...

Álláskeresési járadékot milyen esetben kell vissza fizetni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet hogy januar elejen megszunt az allaskeresesi, eddig oke de a levelben van egy olyan hogy a rendelkezesunkre allo iratokbol adatokbol megallapitom hogy nevezett jelentkezesi kotelezettsegenek szemelyesen vagy elektronikusan nem tett eleget ez mi?
2019. jan. 22. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt jelenti ami oda van írva. Valamikor meg kellett volna jelenne az ugyintézőnél vagy az online felületen kapcsolatot tartani amit te elmulasztottál.
2019. jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor vissza kell fizetni vagy mi a teendo? Meg ha kizartak akkor miert kaptam meg a penzt?
2019. jan. 22. 11:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Bemész megkérded hogy mi a szitu biztos megmondják. Miből gondolod hogy Vissza kéne fizetned? Küldtek erről bármit?
2019. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak egy levelet kaptam hogy megszűnt az álláskeresésim es benne van a levelben hogy a jelentkezési kotelezettségnek nem tettem eleget,de a penzt akkor hogy kaptam meg ha nem tettem eleget es kinel kellett volna megjelennem es miert? Mert nekem ezt nem mondták. Amikrol kaptam emailt hogy menjek el azokra el is mentem. Ennyi.
2019. jan. 22. 12:15
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Régen voltam álláskereséső, de régebben ez úgy volt, hogy havonta meg kellett jelennem az ügyintézőmnél pofavizitre. Nem küldték róla soha semmit, amikor intéztem a dolgokat kaptam kiskönyvet, beleírtam és ennyi. Én meg mentem.
2019. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Ha együttműködésbe vagy akkor meg van hogy x időközönként intézni kell a kapcsolattartást. Ha van netes ügyfélkapud ott vagy személyesen. Ez mindig is így volt mikor én volta munkanélküli. Nyilván amíg nem zártak ki a nyilvántartásiból addig járt a pénz. ennyi.
2019. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szóval akkor úgy nem kuldenek penzt hogy nem jár es vissza kell fizetnj,hanem akkor alapbol nem is kuldtek volna
2019. jan. 22. 14:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Mikor kaptál utoljára pénzt és mikor zártak ki az együttműködésről?
2019. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
December elejen kaptam az utolsot es jan 2. An zartak ki
2019. jan. 22. 15:03
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a probléma?
2019. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!