Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresési járadékot...

Álláskeresési járadékot milyen esetben kell vissza fizetni?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet hogy januar elejen megszunt az allaskeresesi, eddig oke de a levelben van egy olyan hogy a rendelkezesunkre allo iratokbol adatokbol megallapitom hogy nevezett jelentkezesi kotelezettsegenek szemelyesen vagy elektronikusan nem tett eleget ez mi?
2019. jan. 22. 11:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hogy a levelben ott van hogy a jelentkezesi kotelezettseget elmulasztottam
2019. jan. 22. 15:57
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen, azért zártak ki. A járadékot pedig csak a kizárás időpontjától kezdve nem kapod. Amit korábban megkaptál, azt még a korábbi jogosultságra kaptad, sőt még van bent kifizetetlen járadék, hiszen januárra még biztos nem kaptál semmit.
2019. jan. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
De mikor elkezdtem intezni az allaskeresesit akkor mar oktoberben mondta az ugyintezo hogy jan 2.vel zarja akkor mit mulasztottam el?
2019. jan. 22. 16:22
 14/15 anonim ***** válasza:

Ennek az egész zagyvaságnak így semmi értelme nincsen.


"oktoberben mondta az ugyintezo hogy jan 2.vel zarja "


De még is miért? A nyilvántartásban létednek akkor kéne megszűnni, amikor munkát találsz. (kivéve ha egyéb okból ki nem tesznek mint a kapcsolattartás elmulasztása pl)


Jan 02 nem az hogy addig volt megállapítva a nagyobb összegű álláskeresési, és onnantól csak az a húszon pár ezer Ft-jár?

2019. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Januar 2ig jart a 90nap allaskeresesi igen,hogy azutan nem jar semmi az nem erdekel,de akkor miert irjak hogy kapcsolattartásnak nem tettem eleget,ha nem tettem volna eleget akkor megszuntettek volna a penzt valamikor most ezt az miatt kerdezem hogy csinalhatnak e olyat hogy fizessek vissza x osszeget
2019. jan. 22. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!