Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha van 2 db reál BSc diplomám,...

Ha van 2 db reál BSc diplomám, de informatikai nincs, akkor el tudok menni programozónak harminc-egynéhány évesen? Programozói tapasztalat nélkül.

Figyelt kérdés

Matematika és PSZ diplomák.


Nyílván tapasztalat nélkül nem senior fizetést jelőlnék...

De vajon alkalmaznának egyáltalán így?


2019. jan. 23. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2019. jan. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem ertesz hozza, megis hogy mennel el fejlesztonek? Meg juniornak sem.

Azert vakarom a fejemet, hogy milyen kerdeseket irnak ki elmeletileg diplomas emberek...

2019. jan. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Igen van rá esélyed, mivel én is így voltam, sőt még matematikus diplomám sincs. Nem volt programozói tapasztalatom előtte. Persze valamennyire alap szinten tudtam, de nem vagyok az a szorgalmas autodidakta típus aki otthon rakétát programoz "hobbi projektként".

Munkahelyen beletanultam, képességeim azért megvoltak hozzá de az szerintem neked is megvan, ha matekból diplomád van.


Jelentkezz állásokra aztán kiderül.

2019. jan. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké, hogy munkatapasztalat nincs, de tudsz programozni? Mert ha egyáltalán nem, úgy azért nem valószínű.
2019. jan. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!