Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségivel milyen munkát...

Érettségivel milyen munkát végezzek jó fizetéssel?

Figyelt kérdés

20/F

Felvidékről származom.


Adminisztráció a szakmám, és most az utolsó érettségi évben vagyok. 3 év volt a szakma, és +2 év az érettségi év az külön van. A szakmám nem érdekel, és nem is tudnám végezni a jövőben.


2 hónap, és már itt lesznek a vizsgáim. Nem vagyok jó tanuló, nem tanulok egyáltalán. Angol, német nyelvet nem beszélek. Németből fogok érettségezni, de ahogy hallottam, hogy rosszabbak is megcsinálták, akik nem jártak suliba, nem tanultak, stb. Én pedig rendszeresen járok. Azt is figyelembe veszik, hogy hogyan tanulok, ha gyengén is, de odaadják a jobb jegyet csak menyjek tovább, de azt is figyelembe veszik, hogy ott-e vagyok az órákon.


Ha már itt szenvedek 5. évet, szerintem leérettségizem, ha már rosszabb tanulók tőlem megcsinálták, akkor én miért ne.


Operátor munkát végeztem mint diákmunkás, autógyárban a szalagnál voltam. Unalmas munka.

Végeztem logisztikai munkát 1 éve ezelőtt, a kocsikat hordtam, az jobban tetszett nekem. Most is a logisztikában dolgozom, ahol csomagolok pici alkatrészeket. Örültem, hogy fogom hordani a kocsikat, mert ott mindig pörögtem, itt csak unatkozom amikor csak csomagolok, nem tetszik ez a munka. 700€/havi fizetést kapnak, 3 műszakos munka.


Nincs elképzelésem milyen munkát szeretnék végezni érettségi után. Szeretnék emberek között lenni, kommunikálni velük, és nem csak szótlanul dolgozni, és nem mondani egy-két szót. 800-1000€ havi fizetést szeretnék, és 1-2 műszakra. Lehetséges ez? Mit tudtok ajánlani?


2019. jan. 23. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egy vonzó munkaerő, az érettségi nem sokat ér, de te még ahhoz is lusta vagy, persze a lóvé az kell. Nem tudod mit kezdj magaddal, semmi motivációd. Ezt majd ne így add elő a későbbiekben.


Egyetlen dolog jutott eszembe, a futárkodás, úton vagy, beszélsz emberekkel és fizet is. Ész nem sok kell hozzá, csak talpraesettség, ami viszont legalább a leírtak alapján megvan. Hordhatod a kocsikat.

2019. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked. Ilyen hozzáállással? Semmi. Max a szalag.
2019. jan. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Milyen hozzáállás?
2019. jan. 23. 17:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lusta, hisz szeretnék dolgozni, de nem olyan munkát ahol kell várnom 1-2 órát míg valaki beoszt valahova.
2019. jan. 23. 17:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi szamit neked jo fizetesnek.
2019. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
800€ elégedett lennék.
2019. jan. 23. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Minek csináltál olyan szakmát, ami nem érdekel? Vagy ha egy darabig érdekelt, mi a francnak fejezted be? Így a 3 évnek semmi értelme nem volt.. Érettségivel meg sokra nem fogsz menni bár látván, hogy szeretsz pörögni, a magyar postát tudom ajánlani...nem unatkoznál az biztos. (de a fizu szegényes)
2019. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék pörögni igen, nem egy ócska munkát csinálni ahol unatkozni fogok. Postán dolgozhatok ha tudom a szakmát csak nem tudom végezni a szakmát. Szeretnék kommunikálni az emberekkel, barátokat szerezni magamnak, illetve barátnőt.
2019. jan. 24. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!