Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes felvenni diákhitelt...

Érdemes felvenni diákhitelt szoba kibérlésére?

Figyelt kérdés

1. Piacképes diplomám lesz.

2. Ne gyertek a kolival, ez több okból is ki van zárva, nem akarok ebbe belemenni, köszi. :)



2019. jan. 23. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mar rendes albi inkabb.
2019. jan. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pesten? Viccelsz? Ilyen árak mellett? Örülök, ha találok egy szobát 100 e alatt.
2019. jan. 23. 23:20
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Azért nehogy már ilyen peremkerületekben, mint Újpesten, Békásmegyeren, Csepelen meg pláne a főközlekedésbe kevésbé bekötött kerületekben 100 ezer legyen egy szoba.


Nem a Kodály Köröndön meg a budai várban kell kivenni szobát! Békásról és Csepelről van HÉV a belvárosig, Újpestről jelenleg metrópótló villamos meg busz (majd lesz metró is ha befejezik a felújítást).


Én saját lakásban élek ezen kerületek egyikében, de simán be lehet érni a munkahelyre max. 1 óra alatt, nem kell urizálni az albérlet helyével.

2019. jan. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es dehogy akarok urizálni. Egy akármilyen pici kis szoba kell csak nekem. De eddig a peremkerületekben is többségében 100 e Ft feletti szobákat láttam az albérletes facebook csoportokban.
2019. jan. 24. 06:22
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Milyen baromság ez? :D

120-ért itt a 11. kerületben 40-50nm-es panellakást kapsz.


Miről süketelsz, komolyan? :D


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Szóval... elárulod, hogy mi a problémád?

2019. jan. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket. :)


Lehet, csak nem keresgélek eléggé. Meg elkeseredett vagyok picit. Csak ennyi a "problémám". Annyira bízok benne, hogy találok szobát 50-70 e Ft között..

2019. jan. 24. 07:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Te konkrétan akkor nem kerestél szobát sehol. Csak pár találat a google első oldaláról.

[link]

[link]

2019. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk 65e + rezsi egy szoba és a 11. kerületről beszélünk :)
2019. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De mielőtt esetleg félreértenéd nem kiadó, csak a tények kedvéért írtam. Ebben az ár kategóriában simán fogsz tudni találni szobát.
2019. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha biztos vagy a dologban, akkor szerintem érdemes, de a legnagyobb konstrukció is átlagosan kicsivel több, mint havi 41.000 forintot ad (egy félévre 250.000, egy évre 500.000), ez pedig csak akkor elég akár szobára is, ha van mellette valamilyen egyéb jövedelmed, ismerősöm pl. Pécsen ad ki 30-40-ért szobát, szóval önmagában kevés lesz, főleg Pesten.

Arra készülj, hogy ha jó jövedelmed lesz, akkor a törlesztőrészlet is magas lesz a 3. törlesztési évtől (nekem pl. nemrég esett le, hogy havi 50 ezret fizethetek a jövő évtől, de így legalább gyorsan lemegy).

2019. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!