Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzszállító cégnél milyen...

Pénzszállító cégnél milyen dolgozni?

Figyelt kérdés
Első sorban olyanok válaszát várom akik ebben dolgoznak.Gondolok pl a fizetésre ,hány órába kell menni stb. Láttam hirdeti a Criterion,hogy ebbe munkakörbe munkatársat keresnek és gondoltam megpróbálom,de várom kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban.

2019. jan. 24. 09:02
 1/4 silverline05 válasza:
100%
Láthatod még mindig hirdet a Criterion. A cég felkeresését határozottan NEM ajánlom. Arrogánsak, pökhendiek, majd 15év alatt egy jó szót nem hallottam tőlük. Egy kollégám jellemezte őket nagyon jól, egy szóval: RIDEGTARTÁS -tökéletes jelző rájuk. Garancsi cége, olyan is...
2021. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
mi úgy hívtuk, hogy DARÁZSFÉSZEK, Criterion a legalja!
2021. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Több, mint 20 éve dolgozom ott. Láttam sok mindent, de az utóbbi években már nem tapasztaltam olyat, amit Silverline05 írt. Pedig Ő is régi motoros lehet a 2013-as hozzászólása alapján :).

Anonim-ból (08.26.12:01) vsz. az indulat beszél. Nem tudhatom a hátteret, de ez a cég nem darázsfészek, és végképp nem a legalja.

2021. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hazudnak össze-vissza, becsapják az embereket, csak a főnök jár jól!
2021. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!