Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzban, hogy mutatnának...

Önéletrajzban, hogy mutatnának azok az évek jobban, mikor otthon voltam a gyermekemmel, ha beírom a gyes-t vagy egy 3 éves lyuk?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán miért fordul meg a fejedben, hogy letagadd a gyereked? Úgyis kiderül az első betegségnél.
2019. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem letagadni akarom, csak egy állást találni. Meg nem olyan kicsi már, segítségem is van, ha beteg lenne. Előző munkahelyemen se hiányoztam, csak sajna megszűnt és most újat keresek.
2019. jan. 24. 11:15
 3/8 anonim ***** válasza:

3 évig GYES-en voltál. Akkor előtte sem dolgoztál?


Én be szoktam írni, bár én csak 2 évig voltam otthon és mellett tanultam is.

2019. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Előtte is dolgoztam, csak határozott idejű szerződéssel, ami a tanév végén lejárt, utána nem sokkal végleg be is zárták.
2019. jan. 24. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Az igazat írd. Csak szépíts, h az otthon töltött idő alatt fejlesztetted pl a nyelvtudásod stb...
2019. jan. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Úgyis kiderül az első betegségnél."

Nem írja, hogy egyedülálló szülő lenne. Próbaidő alatt nyilván nem én lennék otthon a gyerekkel, ha beteg.

2019. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam, ha megbetegne, tudnám kire bízni, nekem nem jelentene kiesést a munkából. A kérdés, hogy beleírva jobb, vagy, ha lyukas marad az önéletrajzom?
2019. jan. 26. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan gyes volt, hogy volt közben munkaviszonyod? Mert ha beleírod, hogy pl. 2012-2018-ig dolgoztál az Akármi Kft.-nél, akkor nem muszáj közölni, hogy ebből 2014-2017 az gyed/gyes volt.

Ha nem, akkor írd be, de rizsázz mellé valamit (pl. nyelvet tanultál, családi vállalkozásban kisegítettél, stb.)

2019. jan. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!