Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom, jó kategória-e, de...

Nem tudom, jó kategória-e, de van itt HR-szakos, önéletrajzokban jártas egyén, aki átnézné az enyémet?

Figyelt kérdés
Jó volna tudni, mit rontok el, mi az, amiért kiesek. Sokszor hívnak be interjúra, de onnét valamiért nem jutok tovább.

2019. jan. 27. 12:28
 1/10 anonim válasza:
100%
Szia. Nem biztos hogy akkor az önéletrajzoddal van a gond ha behívnak és nem szólnak. :O
2019. jan. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha interjúra behívnak az önéletrajzoddal nincs gond, személyes beszélgetésnél nem stimmel valami.
2019. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem is, úgy tűnik az interjún rontasz, mert hát odáig eljutsz.
2019. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha 10-20% a behívási arányod, akkor nem a Cv-del van baj.
2019. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Többnyire a visszajelzés hiányában nem értem, hogy hol akadhatok el, mi hiányzik :/ Bár megértem mert sok pozícióra eget verően nagy a túljelentkezés.
2019. jan. 29. 12:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hiányszakmád van (IT, orvos, szakmunkák), akkor mese habbal a munkaerőhiány. 1 -1 pályázatra most is 500 jelentkezés fut be, főleg humán diplomás területen.
2019. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legalabb a szakteruletedet/vegzettsegedet elarulhattad volna, vagy hogy milyen poziciokat palyaztal meg.


Nalunk IT-ben nagyon nagy a hiany, de a kapcsolodo teruleteken is (data science, villanymernok, mechatronika pl.)

2019. jan. 30. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Általános gimnáziumi emelt érettségim van, angol középfokú komplex nyelvvizsga, illetve óvodai dajka OKJ bizonyítványom, jeles minősítéssel.
2019. febr. 2. 18:58
 9/10 anonim ***** válasza:
és mire jelentkezel ezzel? és főleg hol, melyik országrészen?
2019. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Dunántúli régiókban, főleg Budapest és Fehérvár illetve környékükön. Takarítói, mosogatói, konyhai kisegítői, olyan állásokra, amikhez nem igazán kell plusz szakképesítés. Másra úgyse tudok vele jelentkezni.
2019. febr. 3. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!