Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha mindennek emelkedik az ára...

Ha mindennek emelkedik az ára akkor a fizetésem miért nem nő egy fillért se évek óta? Lakás albi rezsi benzin megélhetés átlagbér stb minden nő

Figyelt kérdés

Ha minden nő és dübörög a gazdaság és átlagbér enyni meg anyni és már nem annyi mert több-akor hogyhogy csakis az én bérem marad évek óta annyi?

Egy fillért nem kaptunk évek óta emelésnek.

Minden nő csak ez nem ? Ez hogy van?


2019. jan. 27. 19:01
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
79%
Kérj fizetésemelést, ha nem adnak, válts!
2019. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Kérni azt lehet. És szerinted ha csak ennyiből állna nem lenne rég megoldva???


Itt max kérni lehet kapni azt max egyet a szemed alá azt lehet.

2019. jan. 27. 19:15
 3/48 anonim ***** válasza:
95%

Akkor rossz helyen dolgozol.

Nálunk minden évben van béremelés, automatikusan. Nem kell kérni.

Van egy alap, amit mindenki kap, emellett még a teljesítmény alapján is van annak, aki megérdemli.

Ismerősi körömben is volt emelés.

2019. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

"Van egy alap, amit mindenki kap"


Hát ez az hogy azt kérdezik mit tettem le az asztalra hogy emeljenek? Én meg mondom az nem elég hioyg X éve itt vagyok? Az nem elég hogy mindenütt emelnek? Az nem elég hogy minden ára emnelkedik? AZ nem elég hogy havi 100 alatt már egy kutyaólat se adnka ki? (100??? 200!!)


AZ nem elég hoyg az átlagbér is nő? Az nem elég hogy a minbért évek óta emelik?

Ez mind nem elég?

(nem, nem elég. Akkor se emelnek...)

2019. jan. 27. 19:25
 5/48 A kérdező kommentje:

"Akkor rossz helyen dolgozol."


Ez tuti. De ezt amikor idejöttem már az első héten leesett hogy hol is vagyok.

Aztán mégis itt vagyok 7 éve.

És szerintem 7 éve múlva is itt leszek . Hol lennék.

2019. jan. 27. 19:27
 6/48 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk bárhol máshol.

Mert de, elég az, hogy mindenhol minden emelkedik.

Be vagy jelentve? Az egyik lehetőség, hogy évekkel ezelőtt annyira jó bért kaptál, hogy még ma is a minimálbér felett vagy, ezért nem emelnek.

Ha pedig a minimálbért kaptad, akkor kb minden évben van neked is emelés, hiszen a minimálbért folyamatosan emelik, és nem is kicsit.

Én egyszerűen nem hiszem el, hogy nincs más lehetőség. Csak lusta vagy keresni.

Mégis hol van ez a hely, ami nem halad a korral? Ózdon?

2019. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
87%

(1) Nem a főnököd dolga, hogy emelkednek az ingatlanárak.


(2) A cégnek, hacsak nem ingatlanértékesítéssel/-bérbeadással foglalkozik, semmi haszna nem származik az ingatlanárak növekedéséből, sőt, jó eséllyel ugyanúgy többet fizet a bérleti díjakért (iroda, üzem, terület, stb.), mint te, tehát neki is megvan a plusz kiadása.


(3) "hogyhogy csakis az én bérem marad évek óta annyi?" - Értéktelen és/vagy alulfizetett munkát végzel, az én jövedelmem pl. az elmúlt 3 évben a tízszeresére emelkedett, ma 1 millió felett keresek, nettó.


(4) "Minden nő csak ez nem ? Ez hogy van?" - Úgy van, hogy rossz helyen dolgozol. Akkor is rossz helyen, értéktelen munkakörben fogsz dolgozni, ha naponta negyvenszer kiírod ugyanazt a kérdést más-más tálalásban. Attól tartok a többieknek igaza van, már ne is haragudj, de egy továbblépésre képtelen, szervilis droid vagy, aki megérdemli, hogy rabszolgabérért hajtsák.


Tiszteletem...

2019. jan. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
A munkáltatót nem érdekli,hogy mennyiből tudsz megélni, csak az, hogy az adott munkát mennyiért csinálja meg valaki. De gondolom a boltban téged se érdekel, hogy a termék előállítójának milyen pénzügyi gondjai vannak, csak minél olcsóbban szeretnél vásárolni.
2019. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
83%
Vége a kommunizmusnak, annyit emel vagy csokkent a ceg amennyit akar, nalunk pl iden 20%csokkentes volt jövőre 50%lesz ergo ne rinyalj
2019. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
46%
munkaügyis :D
2019. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!