Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Eggy rendszergazda mennyit keres?

Eggy rendszergazda mennyit keres?

Figyelt kérdés
Egy olyan rendszergazda, aki a számítógépek, telepítését, karbantartását, felügyeletét végzi mennyit keres? Nettó 200 ezret meg lehet keresni?

2019. jan. 29. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Attol fugg, hogy hol es milyen szinten uzi a szakmat, budapesten egy nagy multinal netto 400 teljesen realis 3-5 ev tapasztalattal, videken egy kis cegnel, vagy iskolanal, netto 200 nem.
2019. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én pályakezdő lennék, most tenném le a szakmát. Ebből fakadóan az 5 év tapasztalat nincsen meg.
2019. jan. 29. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha a helyi általános iskolában fogsz Windows-okat telepíteni, akkor lehet a nettó 200 sem lesz meg, ha egy multinál leszel komolyabb cisco, linux stb. tudással, akkor akár többet is.
2019. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most "tenne le" a szakmat, szoval nem lesz ott komolyabb cisco, linux tudas. :)
2019. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Feltetelezem lesz, mert meg fogják tanítani. Már egyszer nekirugaszkodtam ennek a szakmának és akkor is tanították csak egészségügyi problémák miatt nem tudtam végig csinálni.
2019. jan. 29. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Normálisabb cégnél még kezdőként, vidéken is reális szerintem a nettó 200 ezres alapbér. Főleg ha érted is a dolgod, vagy hajlandó vagy gyorsan tanulni.
2019. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Simán. :) AZ nem probléma. Amíg informatikáról van szó szeretek új dolgokat tanulni. :D
2019. jan. 29. 20:33
 8/9 anonim válasza:
A valóság viszont az, hogy a legtöbb oktatási intézményben, iskolában a bruttó bér a garantált minimálbér ami 195.000. Vagyis nettóban jó ha 130-at kapsz ..
2019. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm, aki a T-Systemsnél dolgozik szerver rendszergazdaként pár éve, nettó 200 alatt van a fizetése (vagyis volt 1 éve, most nem tudom, mennyi lehet).
2019. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!