Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennyire sz-@r a MAGYARORSZÁGI...

Ennyire sz-@r a MAGYARORSZÁGI fizetés?!

Figyelt kérdés

az oké hogy Britanniában meg Svájcban a fizetések magasak de hogy még dél Koreában is átlagosan 680000FT értékű fizetést kapnak az emberek az már durva!


és kiszámoltam meg néztem több oldalt is hogy mennyibe kerül ott élni 180-250 ezerből meg van az ember és nem kell nélkülöznie semmit és még mindig több mint a fele fizetése meg van neki (nem csak a rezsit kaját piát közlekedést számoltam bele hanem a szórakozást és egyéb dolgokat is)



most akkor vagy ők keresnek ilyen sokat vagy a magyarok ilyen rosszat?!


mert magyarban az ember keres 200000 ft-ot és abból elmegy 140-160 ezer az alapvető költségekre (étel, ital, rezsi, tisztálkodási szerek, közlekedés)


itt marad az embernél 40-60 ezer ott meg 430-500 ezer


angliáról meg svácjról nem is beszélek mert ott meg még több a fizetés



2019. jan. 29. 17:44
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
a városét néztem eddig is!
2019. jan. 29. 23:53
 22/41 A kérdező kommentje:
meg nem gondolod hogy van itt is normális olcsóbbért akkor ott is lehet normális olcsóbbért?
2019. jan. 29. 23:54
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Drágább a megélhetés is. Ne azt nézd hogy Magyarországon mennyit tudnál kezdeni majdnem 700,000 fttal hanem hogy külföldön mit kapsz érte. Én Londonról tudok nyilatkozni mi kb átváltva 500,000ret fizetünk lakbér re tehát akkor már itt is elment annyi mint Magyarországon.
2019. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Olcsóbbèrt persze Bivalybüdösröcsögèn talàn kozponttol 100+ km-re egy lukban fekàkkal meg egyèbb nyalànksàgokkal,biztos a baràtnőd is díjjaznà az ötletet,hogy màs fingjàt szagoljàtok.


Piackèpes tudàs nèlkül èn nem mennèk ki,előbb tanulj,kèpezd magad mert úgyanùgy vajaskenyèr hónap vègèn sztori lesz.

2019. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Unokatestvérem kint él most Svájcban, olyan árakat mondott csak kamilláztam, pl egy kg darálthús 6000 Ft. Viszont minden minőségi. A keresetből kijönnek, itthon naaaagyon jónak számít, ott meg a középnek, inkább az alja, nem nyomorognak, de megnézik mire költenek. Szóval nem mindegy hol költöd el azt a pénz. Pl kint keresel 1 milliót, ha itthon költöd el istenkirálynak érzed magad, kint meg örülsz, hogy megélsz.
2019. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
67%

Pontosan kérdező ahogy utolsó is írja.

Kint minimum de minimum kell az alábbi fizetés

- Ausztria havi 5000 EUR min.

- Németország havi 6-7000 EUR min.

- Svácj minimum havi 8 de inkább 9000 CHF tisztán


Tehát kint azzal a 3000 EUR-val enyhén éhenhalsz,úgyanúgy nyomorogsz mint itt belőle nem leszel király mint sokan hiszik,lakást kiveszel és CSÁ el is ment a 60%-a minimum,kaja főleg ha kondizol irgalmatlan zseton ha itthon kijövök 120e-ből kint ez kb. 250.000 ha otthon főzöl természetesen minőségi kaját és nem parizert meg májat sose látott kőolaj származékos májkrémet akarsz enni.

Jah még ruhákról nem is beszéltem kint elmész Németországban a helyi legkomolyabb outletben alsó hangon elköltesz 1500 eurót csk magadra barátnődre is szintén mert rengeteg minőségi szép ruha van.

2019. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
# 25: Igen, csak tegyük hozzá, hogy más termékek (pl. elektronikai cuccok) kevesebbe kerülnek, mint itt nálunk. Illetve vannak országok, ahol a lakhatáson és a szolgáltatásokon kívül kb. minden olcsóbb a boltban is (pl. Amerika).
2019. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Nem rosszak a Mo.-i bérek csak a sok embernek nagyon magasak az igényei. Aki okos, tanult, és mer váltani melóhelyek között, azt meg fogják fizetni. Ne várjuk már hogy, 8 órás közmunkás bérért BMW, luxusnyaralás, luxusprosti dukál!
2019. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
59%
Ja, végül is teljesen normális, ha egy havi fizetésedből 1 kurv a iphonet nem tudsz megvenni, hatalmas igények vannak itt
2019. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk aki iphone-t akar venni meg is érdemli. Tényleg a legnagyobb probléma hogy nem keresel 800 ezret havonta? Mert körülbelül annyit kell keresni hogy csonk nélkül egy iPhone meglegyen. Viszont nagyon sokaknak hónap végen kaja nincs az asztalon. Amíg kaja sincs hónao végén addig legyen jó a 30 ezres androidos teló is. Majd ha már egész hónapban telik minőségi kajára akkor beszélhetünk a továbbiakról.
2019. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!