Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Milyen fuvarszervezőnek lenni?

Két diplomám van: gazdasági és menedzsment BSc, illetve marketing menedzsment MSc. Eddig marketing területen dolgoztam, de ugy érzem ez nem az én területem.

Elkezdtem logisztika téren nézelődni és megakadt a szemem a fuvarszervezőn. Nekem 2 dolog lenne fontos:

- ne csak irodai munka legyen az egész nap

- kiszámítható 8 órás munkavégzés lehetőleg 17:00-ig bezáróan, de minél hamarabb vége annál jobb (természetesen a korán kezdés nem probléma).

Bármilyen tapasztalatra kiváncsi lennék, milyen ilyen téren dolgozni? Nekem megfelelne az elmondottak alapján? A választ előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: fuvarszervező, logisztika, nem irodai

jan. 30. 12:22  Privát üzenet  

A válaszok
Én nem csináltam, de volt munkahelyemen volt egy csaj akinek ez volt a dolga. Elég sokat stresszelt, állandó kontaktban volt a sofőrökkel, úgy kellett összeraknia az útvonalakat, hogy gazdaságos legyen, az emberekkel, autókkal is sakkoznia kellett, hogy a pihenőidők is jók legyenek, de minden érjen oda időben. Gyorsan kellett reagálnia akkor is, ha valami probléma adódott, pl műszaki ok miatt késik a fuvar, vagy autót/embert kell pótolni. Elég sokat túlórázott is.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 30. 14:20 Privát üzenet
fuvarszervezőnek 2 diplomával nem fognak felvenni, nem őrültek meg, bocs a kifejezésért. Mert úgyis tovább állnál.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 7. 18:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek is erkölcstelen sztriptíztáncosnak lenni?
Mit jelent a 30 nap felmondási idő? Mindenhol 30 nap szokott lenni, kevesebb nem?
Ha tulajdonos akarok lenni egy cégnél akkor a részvények mennyibe kerülnek?
A Waberer's-nél milyen lehet fuvarszervezőnek lenni? Milyen nettó bérek vannak, mennyire stabil munkahely? Mennyire lehet hosszú távon tervezni?
Milyen óvónőnek lenni?
Ha taxis akarok lenni, melyik cégnél érdemes leszerzödni, s milyen kocsit érdemes választani?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!