Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fuvarszervezőnek lenni?

Milyen fuvarszervezőnek lenni?

Figyelt kérdés

Két diplomám van: gazdasági és menedzsment BSc, illetve marketing menedzsment MSc. Eddig marketing területen dolgoztam, de ugy érzem ez nem az én területem.


Elkezdtem logisztika téren nézelődni és megakadt a szemem a fuvarszervezőn. Nekem 2 dolog lenne fontos:


- ne csak irodai munka legyen az egész nap

- kiszámítható 8 órás munkavégzés lehetőleg 17:00-ig bezáróan, de minél hamarabb vége annál jobb (természetesen a korán kezdés nem probléma).


Bármilyen tapasztalatra kiváncsi lennék, milyen ilyen téren dolgozni? Nekem megfelelne az elmondottak alapján? A választ előre is köszönöm!



2019. jan. 30. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem csináltam, de volt munkahelyemen volt egy csaj akinek ez volt a dolga. Elég sokat stresszelt, állandó kontaktban volt a sofőrökkel, úgy kellett összeraknia az útvonalakat, hogy gazdaságos legyen, az emberekkel, autókkal is sakkoznia kellett, hogy a pihenőidők is jók legyenek, de minden érjen oda időben. Gyorsan kellett reagálnia akkor is, ha valami probléma adódott, pl műszaki ok miatt késik a fuvar, vagy autót/embert kell pótolni. Elég sokat túlórázott is.
2019. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
fuvarszervezőnek 2 diplomával nem fognak felvenni, nem őrültek meg, bocs a kifejezésért. Mert úgyis tovább állnál.
2019. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha 2 siplomávsl úgyis tovább állnék, akkor mit ajánlanám nekem? Merre induljak?
2019. márc. 30. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:

2. vok: azért nem vennének fel, mert a fuvarszervezőhöz nem kell felsőfokú logisztikai végzettség, elég az okj vagy érettségi, nézdd meg a feltételeket!


EGy ilyen? [link]


Próbálj úgy keresni, hogy vmilyen menedzsment, rendelés, beszerzés. Szóval ne a fuvarszervezőit, mert oda inkább felveszik azt, akinek van egy sima középfokúja egyszerűbb diplomája. De persze küldd el, nehogy ne küldd el, egy próbát megér, de magasabb szinten keress logisztikai állást, főleg, hogy nyelvtudásod is van. Szerintem koncentrál a nyelvtudásos melóra és azon belül a beszerzés, logisztika címszóra.

2019. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!