Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten call centerekben...

Budapesten call centerekben jelenleg mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

Nem értékesítői munkára gondolok ahol az emberekre kell tukmálni a hülyeségeket, hanem inkább ahol support feladatokat kell végezni (ahol jobb esetben csak ajánlani lehet plusz szolgáltatást, de mégse ez a főprofil). Láttam több banknál most ilyen munkát (CIB, K&H), UPC-nél is láttam most közvetítő által meghirdetett helyet.


Gondolom azért van szórás, de Budapest lévén gondolom magasabb a fizetés mint itt vidéken. Mettől kezdődnek a fix alapbérek kb. és milyen juttatásokra lehet számítani.


Milyen nehéz és mennyi idő elérni egy 200-250 ezer Ft-os fizetést, illetve hány órában (12-8-6)?



2019. jan. 30. 14:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*nettó
2019. jan. 30. 14:50
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Max atlagber. Robotmunka, unalmas, idegorlo. Es komoly szaktudast se igenyel (semmit). Miert jo olyan munkat keresni ahol nem kell se szakma es elorelepes se nagyon van?
2019. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nettó 150.000-200.000. Az értékesítés azért jobb, mert van jutalék. Én 350.000 fölött keresek értékesítőként, 8 órában.
2019. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
3-as vagyok. 1 éve vagyok a cégnél.
2019. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Barátnőm a Raiffeisen Banknál volt callcenteres. Elég szar időszaka volt, mert határozott idejű szerződést kötöttek csak velük 3 havonta és aki így volt, a bérminimumot kapta, állandóan ott volt, hogy most hosszabbítanak neki vagy sem, illetve állandóan azzal hitegették, hogy a következő váltásnál már határozatlan szerződést kap. Mondanom se kell nem várta meg. 9 hónap után otthagyta őket, mert a légkör is rossz volt, meg az állandó bizonytalanság.
2019. jan. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Átlagos fizetés nettó 160 000 ft. Ahol van értékesítés is, és rá kell venni naív embereket, hogy vegyenek hülyességeket, ott 200 fölé is be lehet lőni.
2019. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
250 bruttó, nem több.
2019. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az egyik osztrák bank CC-je 270br alap + jutalék, ha ügyes vagy br300-320 simán megvan minden hónapban, de nem lehet bírni sokáig, még levegőt se vehetsz anélkül, hogy ne cseszegessenek mindent másodpercre mérnek... pl a mosdóba is percre pontosan mehetsz.
2019. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
versenyben igen, államiban nem igazán mérik. Én voltam itt is ott is, állami ügyfélszolgálat jobb sokkal.
2019. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az egyik banktól hívtak még a nyáron, ahova jelentkeztem. Talán az OTP lehetett, de nem esküdnék meg rá. Na, az az egésznek a lényege, kérdezték, mennyi az a nettó fizetés, ami alatt biztos nem dolgoznék. Hát mondom, nekem Pesten albérlet kellene, az egy 100-as alatt nincs meg... hát legalább nettó 180 ezer környékét mondanám. Erre olyat mond a csaj, amitől a szemem kikerekedett: nettó 130-140, próbaidő lejártával AKÁR 160 is! Azért a pofám leszakad, azóta sem tudom, hol vannak az itt bezengett pesti bérek, meg hogy ha a Fővárosban nettó 200 alatt nem találni még gyári munkát sem, akkor egyazon Budapestről beszélünk-e.
2019. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!