Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten call centerekben...

Budapesten call centerekben jelenleg mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés

Nem értékesítői munkára gondolok ahol az emberekre kell tukmálni a hülyeségeket, hanem inkább ahol support feladatokat kell végezni (ahol jobb esetben csak ajánlani lehet plusz szolgáltatást, de mégse ez a főprofil). Láttam több banknál most ilyen munkát (CIB, K&H), UPC-nél is láttam most közvetítő által meghirdetett helyet.


Gondolom azért van szórás, de Budapest lévén gondolom magasabb a fizetés mint itt vidéken. Mettől kezdődnek a fix alapbérek kb. és milyen juttatásokra lehet számítani.


Milyen nehéz és mennyi idő elérni egy 200-250 ezer Ft-os fizetést, illetve hány órában (12-8-6)?



2019. jan. 30. 14:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hjaaa meg várjál már! Most esik le, életem első munkája is ilyen meló lett volna, hirtelen megfeledkeztem róla. Egy autós cég, ahol mindenért vonnak, ahol másodpercre meg van határozva, mikor mehetsz klozetra, ahol még a ruhádat is te fizeted és 1 éves szerződést kell aláírnod, különben kötbéreznek - mindez 160 ezerért.
2019. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos a ratyi munkaert pesten is ratyi fizetest kapsz. Tok mindegy h kimeno bejovo stb akkor is alja melo szakkepesitest nem igenyel, elorelepes nincs eleg egy erettsegi plusz a sajat mihaszna termekeik oktatasa mielott beulsz a fakkodba s inditod illetve fogadod a hivast. Plussz csesztetes ezert a penzert inkabb mennek takaritani.
2019. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor menjünk
2019. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!