Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire éri meg vállalkozónál...

Mennyire éri meg vállalkozónál dolgozni az építőiparba?

Figyelt kérdés
Villanyszerelő vagyok,igen komoly ajánlatot kaptam egy vállalkozótól.Jelenlegi munkahelyemen felmondanák.Érdemes belevágni?

2019. jan. 30. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed nem túl beszédes, így a válaszom a következő: Lehet.
2019. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen válaszolnék a kérdésedre, mert az építésvezető vagyok, sok dolgot éltem meg, de így ebben a formában lehetetlen válaszolni a kérdésedre.
2019. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először fusizz pár pihi napon hétvégén ismerd ki mert a tutit az ismeretlenért nem adnám . Hiába törvény szabályoz simán ki lehet hagyni a melóst sőt kötbért is fizettetnek a melóssal bizonyos esetben ...
2019. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyit fizet a vallalkozo? Van folyamatosan munka? Helyi munka vagy videkezni kell? Videkezni nem mindenki szeret mert hetkoznap otthoni munkakat nem tudod csinalni.
2019. febr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A cégközlönybe megtaláltam a vállalkozás bejegyzéseit.Gyakorlatilag 3év alatt többször halmozott fel tartozást a nav fele.Végrehajtások is történtek már.Visszamontam a felmondásomat,el is fogadták örömmel nem megyek oda dolgozni.
2019. febr. 16. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!