Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak ha nem hívnak...

Mit csináljak ha nem hívnak vissza az állásinterjúkról és már teljesen reménytelennek érzem az egészet?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, pénzügyi-számviteli okj-t végeztem és most estin járok mérlegképes könyvelőre, de mellette szerettem volna dolgozni is. 4 állásinterjún voltam, de vissza se hívtak. Tudom ez még nem olyan sok, de nem túl biztató ez számomra. Nem vagyok valami határozott, megnyerő személyiség, de szerintem magamhoz képest jó voltam mindegyik interjún.

Biztos közrejátszik az is, hogy estire járok heti négy nap, és inkább olyat választanak a munkáltatók, aki jobban a munkára tud koncentrálni.

De akkor is, ez így elég rossz.


2019. jan. 31. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Pályázz tovább, előbb-utóbb felvesznek. Ha meg nem kell annyira a zseton, hagyd a francba az egészet.
2019. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Biztos közrejátszik az is, hogy estire járok heti négy nap, és inkább olyat választanak a munkáltatók, aki jobban a munkára tud koncentrálni."


1.- pályakezdőként eleve nehéz elhelyezkedni.

2.- az esti suli ütközik a nappali munkával? (nappli végzés, esti kezdés) Ha igen, beleírod az önéletrajzba vagy az interjún mondod el?

Ha nem ütközik, akkor én a helyedben nem tennék említést róla.

2019. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát csak annyira ütközik, hogy a képzés 15:50-től van a legtöbb ilyen munka meg ugye 8-16-ig. Nem írtam be az önéletrajzba, csak az interjún mondom, ha ilyen a munkaidő.
2019. jan. 31. 17:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az osztály több, mint fele dolgozik. Ők akkor, hogy helyezkedtek el?
2019. jan. 31. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl. részmunkaidőben vagy reggel 6-tól du 2-ig vagy árufeltöltés főleg hétvégén, stb.
2019. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kedves kérdező!Én is pont úgy vagyok, ahogy te, pedig nem vagyok fogyatékos, nem vagyok hülye, képzettséggel rendelkezem, értelmes vagyok, nem vagyok ronda, mégsem kapok olyan visszajelzést, hogy felvennének interjúk után, pedig még jól is sikerült. Sajnos mindig van aki jobb, aki szimpatikusabb nekik, közelebb lakik, aki jobban benyalizik. Ezért nem értem, hogy mit kéne még csinálnom ahhoz, hogy felvegyenek, mert már unom az egészet.
2019. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát most, amin utoljára voltam (a 4.) elvileg összejön. Azt mondták, hogy még azon a héten hívnak, ehhez képest másfél hét múlva hívtak vissza, azért hittem azt, hogy ez a hajó is lement.

De ez se a legjobb, sokat variálnak, és nem a szakmámban vesznek fel papíron, így nem kell megadnijuk a szakmunkás minimálbért... Szóval vicc az egész, de egyelőre ez van...

Kitartást!

2019. febr. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!