Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A meghirdetett állások több,...

A meghirdetett állások több, mint 90%-a férfiaknak való nehéz fizikai munka, nőként teljesen reménytelennek érzem a helyzetem, hogy lehet így kitörni a munkanélküliségből?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Esetleg tanulni valami piacképeset, nyelvet? De ha már erre sincs lehetőség, akkor használni amid van: füled, szájad, jelentkezhetsz ügyfélszolgálatos/telemarketinges helyre, akkor is, ha nincs felvétel. Bankok, biztosítók kapkodnak az ilyen munkaerőrért. Szerintem próbáld meg, hátha.
2018. nov. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Hol laksz? Mert itt nálunk fizikai munka alig van. Amugy ugy tudsz kitorni ha a ki akarsz törni a hisztés helyett
2018. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem hisztizem, csak dühös vagyok, ma is átnéztem az újságban az álláshirdetéseket és mind férfiaknak való szakmunka, semmi, amire nőként jelentkezni tudnék, a neten dettó. Közben a csapból is az folyik, az nem dolgozik, aki nem akar, mert akkora a munkaerőhiány, valahogy ezt nem érzem.

A mnkaügyiben a tanfolyamok is férfiaknak valók vannak, szerettem volna jelentkezni, érdekelt volna egy, de azt meg idén már nem indítanak.

2018. nov. 9. 13:36
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Www.profession.hu nezelodj itt is
2018. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nézem naponta a profession-t is, ott szokott akadni jó esetben heti 1-2, amire be tudom adni.

2,5 hónap alatt 1 interjú jött össze, de mivel se végzettségem, se munkatapasztalatom nem volt azon a területen, így végül nem rám esett a választás.

2018. nov. 9. 14:00
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
Akkor el kell költözni
2018. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
23%

"az álláshirdetéseket és mind férfiaknak való szakmunka"---Férfiaknak való????? A szakmunkát hiába néznéd férfiként is, ha nem az a területed, tehát hülyeség amit összehordtál!


"A mnkaügyiben a tanfolyamok is férfiaknak valók vannak,"---azt vágod, hogy ilyen nincsen, ha te menni akarsz, akkor mész és kész!

2018. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%

Es mibol elsz kerdezo? Annyira szeretem hogy nok itt sirnak nincs munka,de azer a hetente mennek plazaba,es a draga okostelot hasznalnak.

Mibol elsz most kerdezo?

Amugy en ferfi vok,de rengetek noknek valo munka van.

Pl konyvelo, targoncavezeto, villamosvezeto, gyogymasszor, apolono,

2018. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Volt munkahelyem, dolgoztam, ami sajnos megszűnt pár hónapja, utána kaptam álláskeresésit, ami most járt le. Van egy kis tartalékom és nem egyedül élek, közben, ha akad 1-2 maszek meló, azt csinálgatom, nem plázázni járok.

A munkaügyiben a logisztikai és szállítmányozási ügyintézői tanfolyamra szerettem volna jelentkezni, nem targoncásra vagy kőművesre. Elég húzós, 355e a tanfolyam ára, ha tudtam volna előre, hogy munkanélküliség vár rám, tavaly elvégezhettem volna még munka mellett, utólag könnyű okosnak lenni.

Amiket felsoroltál, azokhoz mind kell valami végzettség, hiába jelentkeznék könyvelőnek, ha nincs mérlegképes könyvelőim, vagy ápolónőnek, nincs egészségügyi végzettségem.

2018. nov. 9. 16:11
 10/17 anonim válasza:
37%
Kérdező, pasizz be, aztán majd eltart a pasi. A legtöbb nő így csinálja.
2018. nov. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!