Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék ezzel egy kis pénzt...

Szeretnék ezzel egy kis pénzt keresni, de nem tudom, hogy. Hogyan kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
Van a szomszédban egy idős néni, akinek szívesen sétáltatnám a kutyusát, persze pénzzért. De nem tudom, hogyan kérdezzek rá illedelmesen. Anyukámtól pedig nem tudom megkérdezni, mert beteg és nem tud beszélni, szóval kérlek, ne sértegessetek.

2019. febr. 2. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén elmondod neki, hogy gyűjtesz valamire, és ha neki is megfelel, csekély anyagi juttatásért cserébe szívesen sétáltatnád a kutyusát, ha neki is megfelel. Lenne rá igénye, vagy sem?


Mi történhet? Vagy igen mond, vagy nemet.

2019. febr. 2. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha nagyon nem mered megkérdezni személyesen akkor dobjál pár postáládába (köztül nyilván az övébe is) hirdetést, hogy vállalsz ilyen jellegű munkákat.
2019. febr. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan öreg már, hogy gond neki levinni a kutyát? Szerintem inkább élvezi, hogy (ha másért nem, a kutya kedvéért) van miért kimennie az utcára sétálni egyet rendszeresen. Neki is jót tesz. Ha elveszed tőle ezt a tevékenységet, az kiszúrás a nénivel.
2019. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy jó ötlet a nénitől elvenni a sétáltatást... Neki szükségevan a mozgásra, levegőre, ingerekre, ezeket nem tudja a lakásban jól megoldani. Inkább fiatalabb, pörgős, sokat dolgozó embereket keressél a környéketeken. Ők dolgoznak, több pénzük van, mint a néninek, és kevesebb idejük. Bár nem tudom hány éves vagy én nem csinálnék ilyet. Elviszed Fifikét sétálni, jön egy kutya amivel összebalhéznak, megsérül valamelyik, te fizetheted az orvosi költségeket. Vagy mostanában bevett szokás virslibe tűt rakni, feleszi a kutya meghal... nem hinném, hogy ilyenre szükséged van. Inkább ha elmúltál 16 menjél el diákmunkára, hétvegén és suli után is lehet csinálni és jobban is fizet.
2019. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem az volt a kérdés, hogy jó ötlet-e, hanem, hogy hogyan kérdezzen rá.


Minden mást döntsön el a néni, ne pedig mi helyette. :)

2019. febr. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak nem tudjuk milyen idős, meg hogyha történik valami vállalja-e a felelősséget. Meg most ez szép és jó, de ebből egyáltalán nem lesz sok pénze, a diákmunka lenne a legjobb ötlet neki. És igen, a néninek fontos a kutyasétáltatás, a már fentebb említett okokból. És ha annyi ötlrte nincsen, hogyan kérdezze meg akkor sajnálom. Nekem is kb 14 évesen volt ilyen ötletem, csak felvilágosítottak, hogy nem olyan egyszerű?m, ahogy én gondolom. Meg hát lássuk be a kutyakakit is össze kell szedni, ahhoz van kedved?
2019. febr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!