Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek lesz valami...

Szerintetek lesz valami következménye az audis sztrájknak? (audi részéről)

Figyelt kérdés

Mármint leállt miattuk a világ legnagyobb motorgyárának a teljes termelése 1 hétre, és ugye nem csak motorokat gyártanak ott, alkatrészeket, meg komplett autókat is. Ráadásul a többi audi gyárba is leállt a termelés emiatt.

Nem tudom, hogy ez mekkora anyagi kár a cégnek, de én rohadt pipa lennék, ha az enyém lenne.



2019. febr. 2. 03:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom Ők is pipák, de hát ez engem, mint dolgozót a legkevésbé érdekel. :)
2019. febr. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A világ már csak így működik, most kivételesen visszanyalt a fagyi. Egyébként ez csak az AUDI-n múlott. Ha elfogadja a követeléseket, de legalábbis előbb enged akkor nyilván kevesebb ideig tartott volna a sztrájk.
2019. febr. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nemkell sajnálni ezeket a multibilliardos cégeket.. Egy hét nagy kiesés volt nekik, de ha egy hónapig álltak volna se ment volna csődbe.

Szerintem jó dolog hogy össze fogtak, csak most a fejesek aggodhatnak mikor jön a következő ilyen. 😂

2019. febr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mármint milyen következményre gondolsz? Kirúgják az összes sztrájkolót, hogy továbbra se menjen a termelés? Egyébként lett következménye: az Audi most már többet fizet az alkalmazottainak.
2019. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha van egy kis eszük, viszik a gyárat Bulgáriába.
2019. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem mondtam én egy szóval se, hogy sajnálom őket. Én ilyenekre gondoltam, hogy a termelés egy részét áthelyezik máshova, hogy ne függjenek ennyire egy gyártól, meg hasonlók.
2019. febr. 2. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ez már legyen a cég gondja. :)
2019. febr. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor sztrájkolnak ott. :)
2019. febr. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!