Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol/mit dolgozzak érettségivel?

Hol/mit dolgozzak érettségivel?

Figyelt kérdés

Szeretném elkerülni az agyatlan és pocsék gyári munkákat, ezért fordulok hozzátok, hogy ti hol dolgoztok érettségivel vagy én hol dolgozhatnék?

Kérlek titeket ne azt mondjátok, hogy a p*csában vagy a mekiben, esetleg valami irodai papírmunka, amihez nem kell felsőfokú végzettség?


2019. jan. 29. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha olyanba gondolkozol, hogy valaki keze alá munkába állnál...nos SEHOL.

(HA sak nincs protekciód s "idomítanak be".)


Pl én magam alakítottam ki a pénzforrásomat s jobb is így.

Több pénz, szabad idő, a munkát nem nevezem annak inkább alkotásnak s nincsenek idegesítő emberek környezetemben.


Megsúgom:

Sok ember semmihez se ért csak amit tanult, de sok esetben ahhoz se 😂


Kérdés:

Te mihez értesz? Mihez van érzéked, amit kamatoztatni is lehetne munkában?

2019. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát sportolni szoktam meg szeretek is.

Nem tudom, hogy ezt tudnám-e kamatoztatni valamivel.

2019. jan. 29. 19:25
 3/3 anonim ***** válasza:
A kényelmes irodához minimum egy büfészak és legalább középfokú angol nyelvtudás kellene, persze a jó fizetés ekkor sem garantált, de még így is nagy a verseny ezekért az állásokért. Sima érettségivel sokra nem lehet menni szerintem, max ha sikeres magánvállalkozó leszel vagy valami. Vagy tanulj extrába valami hiányszakmát OKJ-n.
2019. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!