Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Túl gyorsan váltogatom a...

Túl gyorsan váltogatom a munkahelyeimet?

Figyelt kérdés

A cv-m mara eleg erdekesen nez ki. Nem tudom mennyire altalanos ez, es mekkora negativum egy hr es vagy vezeto szemeben.

Szoval 37 eves mernok ferfi vagyok. Van ket hely ahol 3 evet voltam. Masfel nyelvet beszelek. Van megy cnc szakmam is.A tobbi munkahelyeimen mind 1 eves vagy masfel evet voltam ott. Szoval jelenleg van kb. 7 munkahely a CVmbe.

Ez mennyire gaz?

Mindegyik munkahelyem karrier epitesi vagy maganugyi(uj csaj, gyermek szuletese) miatt hagytam ott. A valsag idejen volt hogy elkuldtek egyik helyrol tomeges leepites miatt.

Sok szervezetett megismertem es sok szakteruletet.

Minden velemenyre kivancsi vok.

Nagy fekepont? Esetleg elony is?

En inkabb sajat magamban negativnak erzem...



2019. febr. 4. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Én már ott tartok, hogy kb évente cserélem a munkahelyemet. Ha nem szeretek már ott dolgozni akkor tovább lépek, vagy ha érzem már, hogy kezed azon a helyen kiégni akkor tovább lépek. Azt, hogy mit gondolnak a munkavállalók, pont nem érdekel, munkaerőhiány van, pár napon belül találok magamnak másik állást ha nagyon szükséges.
2019. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elnézést rosszul írtam, munkáltatók.
2019. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell CV-ben minden munkahelyről pontos dátumot írni. Én is nemrég változtattam meg és be sem írtam azokat ahol pár hónapot töltöttem. Nem fognak elkezdeni

matekozni interjún és számon kérni a hiányzó időszakot ha van nekik megfelelő szakmai tapasztalatod. A TB kiskönyvedből meg úgy is ki tudják olvasni a múltadat, de ha azt sem akarod akkor azt mondod az új helyen az első munkanap hogy elveszett.

2019. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ilyen sok munkahelyed volt akkor csak azokat írd bele az önéletrajzodba, amelyek a megpályázni kívánt munkakörhöz kapcsolódnak.

Szóval pl.: ha voltál raktáros akkor azt nem kell feltüntetni egy pénzügyi ügyintéző munkakörre jelentkezéshez.

2019. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

8 év tapasztalatom van, kb 2.5 évente váltottam állást, van ahol 3 felé tendált. 1 hely volt ahol próbaidőben eljöttem, ki is hagyom. Most fél éve vagyok egy állásban, de nem vagyok boldog - pályázásnál eddig nem kifogásolták, bár volt ahol utánakérdeztek, röviden elmondtam az utolsó 1-2 váltást.

Amit láttam exfőnökökön is, ha szimpi voltál, bekajáltak mindent, még ha kiderült pár hónap múlva hogy egy hepciás inkompetens illető volt az emberke, akkor is. :)

2019. febr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat.
2019. febr. 5. 16:29
 7/7 anonim válasza:
Alapvetően szerintem nem negatív, de valószínűleg rá fognak kérdezni az interjún, szóval készülj fel rá válasszal. Szerintem egyébként, ha szimpatikus vagy, akkor nem fogja őket különösebben érdekelni.
2019. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!