Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire Gáz ha valaki 20-on...

Mennyire Gáz ha valaki 20-on évesen benzinkutas?

Figyelt kérdés
csak érdekelne ki mit gondol erről.

#állás #munka #benzinkút.
2019. febr. 6. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Gáznak nem gáz csk talpalós meló allandó benzingőz hosszu távon szétcseszi a fogaidat(idővel kihullik)

Éjjel nappal ráadásul.

2019. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem tartom gáznak, de a bolti eladót és a hasonlókat sem. Inkább tisztelem, hogy az ilyen melókat is elvégzik. Lebecsült, de fontos melók.
2019. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Gáznak nem gáz, de azért nem jönnék össze benzinkutassal.
2019. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Én nem dolgoznék benzinkutasként, de általánosságban csak jó tapasztalataim vannak velük, illetve él bennem egy olyan tévképzet (ami aztán lehet hogy esetenként valós), hogy a benzinkutasok jártasak az autókat érintő kérdésekben, emiatt valamekkora tisztelettel tekintek rájuk, mint pl. a rendőrökre, annak ellenére is, hogy "magasabb presztizsű" munkával jóval többet keresek náluk.

Nem tudom, ez lehet hogy hatalmas hülyeség, de gondoltam megosztom eme gondolatomat.

2019. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetem mellett heti 2 napban 24 órás műszakban dolgoztam benzinkutasként. Egyetem után egyből felvettek egy céghez mérnöknek, de 2 évre rá megszűnt a munkahelyem, így visszamentem a benzinkútra, immáron havi 240 órás munkarendben. 24 órás műszak, majd 2 nap pihenőnap, havi 10 nap 80 000Ft.


Soha nem éreztem gáznak a munkát, a kérdés inkább az, hogy te miért érzed annak???

2019. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz bármilyen MUNKA? Az a gáz, ha valaki nem dolgozik, pedig tudna, csak élősködik másokon és mereszteni a seggét egész nap...
2019. febr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
240 ora 80.000 forintert ??
2019. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!