Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Km óra visszatekeres történt,...

Gtimast kérdése:

Km óra visszatekeres történt, eladtam az autót. Most reklamálnak mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kocsimban a km óra csoport elromlott, oracsoportot csereltem, de a km kb 50.000 kevesebb lett, nem vettem észre (elvileg a Computernek meg kellett volna jegyeznie). Eladtam az autót és reklamálnak,hogy vegyem vissza (9napja adtam el) mi a teendő, kiskapu? Hogy ne keljen vissza vennem?

#autó #km/h #kocsi #visszatekerés #kilométeróra csavaros
2019. febr. 6. 15:42
 1/8 anonim válasza:
60%
Ne vedd vissza, csak a pénzt add nekik vissza. Tehát az autó náluk marad, de a pénz is. Így legalább nem mész sittre.
2019. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ja, véletlenül... Ne csinálj semmit, a böriben kapsz kaját, és meleg is van. Jó meleg!
2019. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Vedd vissza gyorsan, sőt fizesd ki az összes költségüket is, és reménykedj, hogy cserébe nem jelentenek fel. Mert akkor dutyi...
2019. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Hírdetésbe is "véletlenül" 50e Km-el kevesebbet írtál?
2019. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Estádio de Felchút ***** válasza:
56%
Viccesen hangzik a böri, de ez tényleg bűncselekmény, szóval le is csukhatnak, ha emberkedsz.
2019. febr. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Oracsererol nyilvan kell legyen szamla is, hivatalosan nyoma kell legyen.

Ha nem veszed vissza, feljelentenek, a penzt vissza kell adnod, a kocsit lefoglaljak, te meg buncselekmenyt kovettel el, ahol penzbuntetestol elzarasig barmi johet, plusz lesz egy szep kis priuszod.

Ha ezt el akarod kerulni, beszelj veluk. Vagy visszaadod a vetelar egy reszet (ha belemennek), vagy legrosszabb esetben az egeszet es visszakapod a kocsidat, jo esellyel utana nem akarnak megszivatni.

2019. febr. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Hogy lehet 50.000kmt nem eszrevenni ? Es hogy sikerult a hirdetesbe mast beleirni ???
2019. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
hehe
2019. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!