Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdálkodás és menedzsment...

Gazdálkodás és menedzsment diplomával milyen munkákat végezhetek?

Figyelt kérdés
Néztem leírást,hogy mit lehet vele kezdeni,milyen pozíciókba lehet menni,de ezek mind csak ilyen irodai adminisztrátori,aktakukac,szakértelmet nem igénylő állások,amiket egy érettségis is elvégezne némi betanítással

2019. febr. 6. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz könyvelő, könyvvizsgáló, adószakértő, adótanácsadó, NAV-os, marketinges, saleses, kontroller, gazdasági ügyintéző, bármilyen SSC-be elmehetsz, lehetsz bankár, banki szakügyintéző, befektetési tanácsadó, portfólió menedzser, termékmenedzser, hitelügyintéző, számviteli munkatárs és még van egy csomó munkaköd amit nem soroltam fel
2019. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Piknik szak, keress olyat amire nagyobb igeny van. GM telitett kepzes es ha nincs rokonod ismerosod nehez jo allast talalni m.
2019. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

#1 Vilégéletemben SSCben dolgoztam de kétlem hogy gazdmen diplomával valaki lehet könyvvizsgáló, adószakértő, adótanácsadó, kontroller.


Ezek PSZÜ diplomát igényelnek de minimum R2R vizsgát szoktak kérni közgazdász diploma mellé.


Egyébként ez diploma pont azt adja meg amire egy teamleadnek vagy managernek szüksége van, elég csak odáig eljutnod.

2019. febr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gazdmenes diplomám van és kontrollerként dolgozom, de voltam már könyvelő is.

Amikor munkát kerestem nagyon ritkán találkoztam olyan hirdetéssel, ahol konkrétan psz alapszakot kértek. Valamilyen felsőfokú gazdasági végzettség kellett csak.


Van volt szaktársam aki gazdmenes diplomával adótanácsadóként dolgozik az egyik bigfournál.

2019. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért hozzátenném, hogy nálunk GM-en is kötelező volt egy csomó számviteles kurzus (pl. Könyvvizsgálat) is és ezenfelül önszorgalomból szabadon választhatóként felvettem még 1-2-t.

Tehát tudásban kb egy szinten voltam egy PSZ-sel. Amikor könyvelőnek jelentkeztem egy átfogó számviteli tesztet kellett kitöltenem, ha gagyi egyetemen tanulsz GM-et, akkor lehet hogy nem tudod megcsinálni és nem vesznek fel.


Bigfournál is ha könyvvizsgálónak jelentkezel tesztet töltetnek ki veled és az számít, nem a papír

2019. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minisztériumba nem mehetek vele?
2019. febr. 8. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!