Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Audi Győr vélemény?

Audi Győr vélemény?

Figyelt kérdés

Most szeretnék a párommal az audiba menni dolgozni operátorként. De hallottunk a sztrájkról és hogy az emberek nem kapják meg rendesen a fizetésüket.

Mennyire igaz az hogy 250ezer forintot meglehet ott keresni nettóban? Kinek mi a véleménye az ottani munkáról?



#állás ##audi ##győr
2019. febr. 7. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Le vagy maradva:


[link]

2019. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
400 000 forint a bérmegállapodás, de egyértelmű, hogy az csak bruttó.
2019. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. febr. 7. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy kis megjegyzés, személyesen akit eddig megkérdeztem(ott dolgozik vagy ott dolgozott) mind fikázta az audit.

Ilyenkor kérdem én akkor miért kell ott dolgozni?

Ahol most dolgozok és nekem nagyon tetszik, az emberek 80%a fikázza ezt is...


Neked kell kipróbálni (!) hogy eldöntsd megéri-e....

2019. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Az emberek rendesen megkapják a fizetésüket ezzel nincsen semmi probléma. A második válaszolót félretájékoztatták. A 400e amiről szó van, az a cafetéria éves összege. A havi nettó 250e-t pedig jól hallottad, 3 műszakban pótlékokkal együtt még több is lehet, akár operátorként is. A munkáról annyit, hogy kibírható. Minden cégről mondanakjót is rosszat is, viszont itt a fizetés időben érkezik, munkakörülmények rendben vannak, persze ennek ellenére dolgozni kell, mert várják a darabszámot. Aztmondom érdemes megpróbálnod, ha éppen munka után nézel, főleg így az eredményes sztrájk után. Sok sikert!
2019. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!