Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet mentort találni...

Hol lehet mentort találni álláskereséshez?

Figyelt kérdés

Komolyan. Komolyat. Karriertanácsadót már próbáltam neten. Lehetőleg ingyenes segítséget(?) szeretnék. Magyar vagyok és érettségiztem (de minek?...). Lehetőleg olyan írjon, aki így is tud megoldást.

Olyan állást is vállalnék, amihez nem kell szakképzettség, nem kell érettségi. Szívesen végzek monoton munkát is.



2019. febr. 10. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Audi gyár, Győr, adnak szállást van haza utazási támogatás. Mindig keresik oda az embert.
2019. febr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Posta, gyorsétterem, gyár, takarítás, árufeltöltés, biciklis futár,...


Mentor??? Ez nem az X Faktor.

2019. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Proffesion.hu kivalasztod a betanitott munkat, majd a lakhelyex
2019. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy? Nem mindegy!Én is most keresek munkát érettségi és használhatatlan szakmával.
2019. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Munkaügyi központban érdeklődj, szoktak lenni EU-s pályázatok, én pont most fogok elmenni egy hasonlóra (aztán majd kiderül, mennyit is ér valójában :D).
2019. febr. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen eus pályázat?Tanulás vagy munka?
2019. febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Jelentkezgettem, ahova gondoltam, pár helyre ma behívtak. Persze ez még nem jelent szinte semmit és messze nem mentorálás...
2019. febr. 11. 10:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző kérdéshez: álláskeresési pályázat (tanácsadás, önéletrajz átnézése, pszichológiai tesztek kitöltése, stb.)
2019. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jajjj, nekem is a nyakamba varrtak egy munkaügyis "mentort", de semmi hasznom belőle csak idegesít. Inkább ilyet ne akarj.😄🤣
2019. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem a munkaügy szervezi, csak ugyanabban az épületben belül vannak és összedolgoznak, egyébként valami külsős nonprofit cég csinálja.
2019. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!