Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mentetek már be részegen...

Mentetek már be részegen állásinterjúra?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem, soha. Ha állást keresek akkor nem megyek részegen, mert ezzel az esélyt is elvesztem, hogy megkapjam az állást.
2019. febr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Hozzám már jött betépve informatikus!

Még ő sértődött meg, mikor elküldtem az anyjába.

2019. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Pár hónapja főállásban sofőri álláshirdetést tettem fel. Virágüzletem van, és sofőr kellett. Jött egy srác akiből dőlt a fű szaga. Bűzlött tőle. Megkérdeztem tőle, hogy füvezik? mert nagyon érezni rajta. Mondta, hogy néha elszív párat. Megköszöntem az őszinteségét, ás közöltem vele, hogy sajnálom, de nálam ez kizáró ok. Nem tetszett neki..Ez van.. Ha ittasan jött volna akkor is ugyanezt mondtam volna.
2019. febr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Mi értelme lenne részegen bemenni, hiszen eleve esélye sincs annak, hogy felvegyenek...

Munkába sem lehet részegen menni.

2019. febr. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
De miért mentünk volna? Ez alapvető dolog, hogy az ember NEM megy se állásinterjúra se munkába részegen vagy bármilyen szer hatása alatt!
2019. febr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem és nem is iszom alkoholt soha.
2019. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan miért hoztam volna valaha is ekkora egyértelműen ostoba döntést?
2019. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha, és ha valaki komolyan veszi a dolgot, nem megy be úgy. Viszont a HR-esek mesélték, hogy folyamatos műszakba kerestek betanított munkásokat, és a munkaügyi központ küldött nekik vagy 10 embert, és a 10-ből 9 bűzlött a piától. Na, gondolhatod, hogy nem vették fel őket.
2019. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!