Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek volt már olyan hogy...

Nektek volt már olyan hogy elmentetek időre állásinterjúra, "ránéztetek" a cégre, a környékre és nem mentetek be, hanem irány haza?

Figyelt kérdés
Arról beszélek hogy behív egy cég, elmentek a címre, persze nem ismeritek a környéket, és megnézetik az autóból az utcáról a cég telephelyét, az irodát és azt mondjátok hogy akkor köszi ez biztos felejtős, inkább be se mentek az interjúra. Nektek volt már ilyen?
2017. júl. 10. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Nem volt, mert mielőtt jelentkeztem, megnéztem, hová is adom be az önéletrajzot. :)

20N

2017. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tettem meg, de volt párszor ilyen érzésem és bánom azóta is, hogy nem hallgattam a megérzéseimre. Nem vagyok olyan típusú aki a külsőség alapján ítélkezik, de azt kell hogy mondjam nem mondasz hülyeséget, mert az emberek alapból olyanok, hogy valóban sokszor, sok esetben bese szabad tennie a lábát az embernek olyan munkahelyre ami egy rakás szarul néz ki, vagy maga az ember, emberek akik ott vannak. Csak jól pofára esik az ember, és még te voltál a jó, te szavaztál neki, nekik bizalmat aztán közben meg egy megátalkodott, tróger mocsadékok.
2017. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt bizony. És nem bántam meg. 1 héttel miután lemondtam az interjút, történt is náluk egy durva baleset.

[link]

2017. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyan nem volt, ahova be sem mentem, de volt olyan, hogy interjú közepén megmondtam, hogy elnézést, de ez így nem megy (pl. amikor más volt a hirdetésben, mint amit helyben mondtak).
2017. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2× igen: rossz környék volt, az intézmény is olyan volt, amilyen, szóval go home volt.
2017. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nővérem jelentkezett egy bárba, behívták, odaért, belesett, és visszafordult. :D
2017. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem állásinterjús a történet. Talán illik ide..

Díjbeszedő voltam. Kaptam a listát, hova kell mennem. Nem tudtam semmit se arról a környékről.

Férjem látta előző este a számlákat...

Nem mondott semmit, de olyan sejtelmes volt hogy gondolhattam volna mire érti...

Elmentem, leszáltam a buszról. És bizony majdnem sarkon fordultam. Én ide be akarok menni, és pénzzel szeretnék kijönni.

Akiket otthon találtam, és fizettek oké volt. Akik nem tudtak fizetni, na azért nem mentem vissza.


Jelentem megúsztam balaeset nélkül. De az az " aura amit akkor éreztem, talán azóta nem is éreztem ilyent. Nem is tudom minek lehet hívni : félelem, biztonságérzet....

2017. szept. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!