Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bele fásultam a munkába, a...

(,,) (♥.O) (,,) kérdése:

Bele fásultam a munkába, a munkanélküliségbe, az egész életbe! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy érzem semmihez sincs kedvem.

Nem találom azt munkát, amit szeretnék.

A pénz miatt olyan munkákat vállalok el, amihez valójában semmi kedvem.

Azzal nyugtatgatom magamat

"csak egy hónapig és utàna felmondasz".

De gyakran úgy érzem, nem birok még egy napot sem, nem hogy egy hónapot... egyre rosszabúl vagyok.:(

Van hogy kicsit jobban... változó.

Ilyenkor azt érzem innentől màr minden jóra fordul... de nem! Visszaesek! :(


Màr régóta így megy, egyre kevesebb erőm van folytatni, fellàlni és újra keresni.

Mintha egy hülye jàtékot jàtszanék a nyerésre pàlyàzva; de nem sikerülne eltalàlnom a célt!


Az egész életem munkakereséssel zajlik, hobbim az interjúkra járás.

Egyre rosszabúl viselem, teljesen bele fásultam màr.


Megkéne értenem, hogy NINCS, de ha nincs, akkor mi lesz velem?

Miből fogok ételt venni?

Hogy lesz fedél a fejem felett?


Ha nincs munkám, akkor az a baj. Ha van munkàm, akkor meg az a baj! :( :( :(


2019. febr. 13. 23:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ugyanebben voltam, amikor a sors küldött nekem egy embert,akinek nagyon hálás vagyok,hogy irányt mutatott és olyan irányba mentem el tanulni, illetve dolgozni,ami addig eszembe sem jutott. És bejött. :) Most szeretem a munkám, nagyon jól keresek és azt tanulom, amiben tehetséges vagyok, és amiben karriert szeretnék építeni. Azért voltam sikertelen a múltban, mert nem a habitusomnak megfelelő munkákat kerestem/illetve képzésre jártam, és erre magamtól nem jöttem rá. Azt hittem, hogy csak a megszokott út létezik, amiben a társadalom 95 %-a él, pedig nem. Szerintem nálad is ez a helyzet. Keresd meg miben vagy jó! Fel a fejjel :)

28 N

2019. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nézz YouTube-on Szabó Péter videókat! Én nagyon sokat koszonhetek a képzéseinek :) Valamint elmondtam, hogy honnan indult... És nézd meg... Mostmár ország világ előtt elismert motivációs tréner. :)
2019. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Keress fel egy szakpszichológust vagy pályaválasztási tanácsadót.

Intenzív napi sport, valamint főtt kaja, és vitaminok.

Illetve párkapcsolat kialakítása."

Pénz, pénz, pénz. (Normális) munka nélkül nicns pénz, ezeket nehezen venné igénybe.

Szerintem jelentkezz valamilyen egyszerű melóra, ahova nem kell semmilyen különösebb képzettség és tanulj közben. Akár munka közben is!

Pl.: portásként vagy akár vmilyen egyszerűbb irodai, adminisztatív alkalmazottként ezt meg lehet csinálni.

És nem is feltétlen szükséges normál munkaidőben dolgoznod, elég ha 4 vagy 6 órás munkaviszonyod lesz, közben is tudod képezni magad. Találd meg (ki) miben vagy jó, mit szeretsz / szerettél csinálni és keress egy megfelelő képzést hozzá. Sokkal könnyebb lesz olyan dolgot tanulni, majd dolgozni benne ami érdekel is, még ha nem is fizet majd jól.

2019. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!