Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most tényleg van-e hiány...

Most tényleg van-e hiány programozókból, vagy az egész egy kamu?

Figyelt kérdés

Amikor én fősulira jelentkeztem, akkor milliós kezdőfizetésekről volt szó, meg a főiskola melletti kezdésről, most meg az "ingyenes képzés" címszó alatti robotmunkáért kell könyörögnöm, hátha felvesznek, a milliós kezdőfizetésnek meg nyoma sincs.


Miért nem fektettem be még több időt a rajzolásba? Talán abból is előbb lenne pénzem arra, hogy otthagyjam apámat...


2019. febr. 13. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy hiány van. Hozzáértő, jó programozókból. Attól, hogy beülsz valami suliba, ahol programozást tanítanak, nem leszel programozó. Jó pláne nem.
2019. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Soha nem volt szo millios kezdofizetesekrol.
2019. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Igen, van hiány. De Magyarországon pár nagyhalon kívül senki nem fog nettó 300-nál többért foglalkoztatni pályakezdőként diplomával se. Mert nem tudnak. Légy reális és ne a pénzért dolgozz, hanem a fejlődésért. Egy idő után nőni fog a bér.
2019. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem ígértek milliós kezdő fizetést. Ahhoz bizonyítani kell. A férjem és az öcsém is 200 ezres fizetéssel kezdett évekkel ezelőtt, ami évente kb. 80-100 ezerrel nőtt, de ehhez fejlődni is kellett. De ismerek olyat is, aki megragadt 300 körül, mert semmi extra tudást nem tud felmutatni.
2019. febr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
Előttem szólókkal maximálisan egyetértek, annyit meg hozatennek hogy lehet milliós fizetesed, de azert le kell mar tenni ezt azt az asztalra
2019. febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Nem tudom mit akarnak egyesek, de én a nettó 300 ezres fizetésért leszopnám magam, főleg ha egy ilyen fél éves gyorstalpaló képzés elvégzése utána ennyi pénzért foglalkoztatna bárki is...

Kicsit el vannak szállva maguktól az emberek.

2019. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Az ő anyjukat, hogy pár kilométerrel arrébb egy osztrák mosogató másfélszer ennyit megkeres. :D
2019. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

"Az ő anyjukat, hogy pár kilométerrel arrébb egy osztrák mosogató másfélszer ennyit megkeres. :D"


Na, és mennyit költ az az osztrák mosogató, ha nem lakótársakkal akar élni egy munkásszállón?

2019. febr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Mik a karrier kilatasai az owztrqk mosogatonak? :)
2019. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28%

"Na, és mennyit költ az az osztrák mosogató, ha nem lakótársakkal akar élni egy munkásszállón?"


Mondjuk semennyit, mert a szállás és a kaja általában adott egy szállodában.


Egy programozónak, aki mondjuk nem zseni, hanem többé-kevésbé átlagos képességű, mik a kilátásai? (legalábbis alkalmazottként - szabadúszóként azért nem max. pár százalékkal nőnek az éves bevételei, ha jól csinálja)

2019. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!