Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miben különbözik egymástól a...

Miben különbözik egymástól a Lidl és a Penny?

Figyelt kérdés
Voltam pennys eddig, most fogok kezdeni nem sokára a lidlben. Ezt majd úgy is kitapasztalom de a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. Pl a pennyben bruttó 225-el kezdtem. Míg a lidlben ez csak 188 lesz. De azt mondják a lidl mennyivel jobban fizet mint egy penny. Adott egy város ahol csak egy lidl üzlet van de mondjuk 3 penny market. Miért? Számít ez valamit?
2019. febr. 14. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Már válaszoltál is magadnak. A fizetésben különbözik egymástól.
2019. febr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én korábban a Pennynél dolgoztam 4 évig mint építészmérnök,bruttó 700 ezer forintért.

1,5 éve átmentem ugyanebben a munkakörben a Lidlhez,és ott indult a fizetésem bruttó 980 ezertől..


Szóval számomra meglepő a 188 bruttó,nagyon is! Mert elviekben eladó pozban ma a Lidl és az Aldi adja a legjobb béreket vidéken is.

2019. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: én is így tudtam! Meg is lepődtem. Pennyben pl van leltár prémium. Lidlnél nincsen. Azt mondták azért nincsen mert nincs szükségük erre mivel inkább megfizetik a dolgozókat. Az egyik vezető azt mondta tegnap előtt ott hogy kB 11 éve dolgozik ott, és csupán 220-at kap kézbe. Nagyon reklámozza a Lidl magát hogy mennyire jó a fizu de eddig kívülről nézve nekem úgy fest hogy a penny bérben jobb.
2019. febr. 17. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Viszont a Pennynél nagyon figyelik a sima dolgozókat, a pénztár sor felett lévő kamerák egy része külön erre a célra lett telepítve.

Hiába a folyamatos nyomásgyakorlás, sok boltvezető véleményem szerint már régen nem szabadna hogy a cégnél dolgozzon.


Engem még köt a titoktartás,így azt javaslom hogy pénztáros pozban nagyon gondold meg a pennyt.

2019. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom ezt az anonim fórumot,ahol a bolti dolgozók mondják el tapasztalataikat: [link]
2019. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!