Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vodafone ügyfélkapcsolati...

Vodafone ügyfélkapcsolati munkatárs pozícióban érdemes gondolkodni? Milyenek a tapasztalatok ezzel a munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sok régebbi (5-8 évvel ezelőtti) cikket olvastam, hogy milyen rossz. Mindenki csak lehúzni akar, 3 műszakos munkarend van és ez rosszul van kialakítva, mert tervezni se lehet tőle, bármikor behívhatnak, rossz a fizetés...stb stb.

Ezek tényleg igazak? Vagy azóta már változott valamennyit? Mostani véleményt sehol sem találok róla.



2019. febr. 14. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
57%

ha én ilyen munkakörbe terveznék menni, előbb megnézném a cég általános megítélését a fogyasztók között...ebből fakadóan szerintem ha másba nem is mennék bele, de a telekommunikációs cégeket messze elkerülném.


a fizetés szerintem relatív, de olyan helyen, ahol gyakorlatilag 10ből 9 ember úgy fog beszélni majd veled, mint egy darab szarral, és neked meg ezt fapofával tűrnöd kell, és a protokoll szerint segíteni a problémát megoldani, hát szerintem a pénz a legutolsó szempont, amin elgondolkoznék, hogy elég-e.


ha mindenképp ilyen munkakört keresnék, valami kisebb céghez mennék, ahol bár megkövetelnek egy bizonyos szakmai tájékozottságot az adott területen, de szabad kezet is adnak nekem, tehát nem egy protokoll szerint kell megkérdeznem olyan dolgokat, amit már az egyébként is dühös ügyfél valószínűleg rég kipróbált, és csak tovább hergelem azzal, hogy az idejét húzom a rutinkérdéseimmel...egy olyan céghez többnyire amúgy is pont olyan ügyfelek tartozni, akik tisztában vannak vele, hogyha felhívják a support-ot, akkor ott segíteni is fognak neki, tehát egyből más a hangnem is, amivel kezd.

2019. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Ebben a munkakörben nem érdemes gondolkodni.

...csak mondd, ami eszedbe jut :P

2019. febr. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont amiket írtál, azok a hátrányai, plusz egy csomó hisztis ügyfél, akiket neked kell nyugtatnod.
2019. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!