Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elköltöttem a fizetésem...

Elköltöttem a fizetésem felét, mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 2 hónapja dolgozok. Ma egy játékra kiadtam 49 ezer forintot.. Nagyon lelkiismeret furdalasom van.. Félek hogy mi lesz akkor, hogyha anyáék megtudjak.. Szijat hasitanak a hatambol. Mit tegyek?

2019. febr. 17. 12:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
3 hét alkalmin vagyok még csak a cégnél, aztán írnak alá velem egy rendes szerződést. Minden pénteken kapok 40ezret ez a 3 hét alatt. Jovohet pénteken jön újabb 40ezer
2019. febr. 17. 12:51
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

A felnőtt élet abban különbözik a gyerekkortól, hogy felelősséget vállalunk a tetteinkért!

Ha elköltötted a fél fizetésedet, akkor állj anyádék elé és valld be! Járj gyalog munkába, élj paprikás krumplin és kenyéren (hús nélkül), ne járj szórakozni és próbáld kibékíteni a szüleidet minél előbb!

2019. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Rendes szerződéssel a fizetésem 130ezer lesz. Fel év múlva vonulok be a honvéd altiszt kepzore. Ott lényegesen több fizetésem lesz.. De most nagyon szégyenlem magam..
2019. febr. 17. 12:53
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

Neked eleg furcsa szuleid lehetnek ha ennyire felsz toluk.. bantanak?


Sajat butasagod volt hogy ennyiert jatekot vettel. Ennyi. Tanulj meg takarekoskodni, en az elso egy eves fizetesemnek 95%at tettem felre mert volt ra lehetosegem. Es jol tettem.

2019. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a szégyenkezést inkább a szüleidnek meséld el!
2019. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne foglalkozz vele. Én kb 200000 forintot kerestem, és a 3. hònapban 350000-et költöttem egy ùj gépre. Már az elejétől kb májaszsemlén éltem, mert tudtam, hogy erre akarom költeni. :)

Ne szégyelld magad, én is megtanultam kezelni. (Szüleimnek mondjuk eszem ágában sem volt elmondani.) Csak kìváncsiság: milyen játék ez?

2019. febr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

véletlenül találtam rá erre a 3 éves kérdésre :)

mi a helyzet kérdező? mit szóltak a szüleid? :D

2022. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!