Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy dolgozzak egyetem mellett?

Hogy dolgozzak egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Mindennap oraim vannak, plussz gyakorlat meg okj kepzes.

25 vagyok, nincs ra idom napi 8 oraban mellette dolgozik de masok szerint el kell mar tartanom magam.


2019. febr. 17. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Szombat vasárnap? Bevállalsz 12 órás műszakokat az már havonta egy 80-90 ezer. Mellette valami részmunkaidő.
2019. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajnali újságkézbesítés? Hétvégi meló? És muszáj bejárni az órákra? Nem tudod az órarendet úgy összerakni, hogy legyen 1-2 szabadnapod? Némely multi biztosít diákmelót heti 2 napban.
2019. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Olyan nincsen, hogy nem lehetne megoldani. Jó lenne tudni, hogy mit tanulsz, mert lehet, hogy már egy csomó munkád lehetne online is.
2019. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na most felmerül a kérdés, hogy tényleg szükséged lenne pénzre amiért dolgoznod kell vagy most a szüleid tartanak el, és ez nekik mekkora gondot jelent?

Mert ha a szüleid úgy vannak vele, hogy tanulj nyugodtan, ők állják a költségeidet, akkor minden rendben, törekedj arra, hogy minél hamarabb elvégezd az egyetemet.


"de mások szerint el kell már tartanom magam" kik szerint? Ha pár okostojás a szakról azt mondja tartsd el magad, mert már ő is dolgozik, de neked ez nem létszükséglet, akkor emiatt ne dolgozz. Persze jó dolog dolgozni suli mellett, pláne ha valami szakmához kapcsolódót tudsz csinálni, és még gyakorlatot is szerzel vele. De ha ez a tanulás rovására megy, és mégcsak nincs is akkora szükséged a pénzre, akkor ne dolgozz. Ne mások mondják meg mit csinálj, ebbe csak a szüleid szólhatnak bele.

2019. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szòlòkkal. Neked most a tanulás a munkád. Annyit azért megjegyeznék, hogy amikor kevesebb tárgyam maradt elkezdtem dolgozni, és sokkal jobban ment a tanulás is. Jobban értékeltem a dolgokat. Szòval a munka jòt is tehet. (Ha Bsc-n vagy még 25 évesen, akkor lehet igazuk is a barátaidnak.)
2019. febr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerdezo felszivodott.
2019. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!