Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon érdekelnek az autók,...

Nagyon érdekelnek az autók, az újjak, milyen foglalkozásban tudnék elyezkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta keresem mi érdekel igazán,érdekelnek nagyon az autók imádom őket,főként az újjakat.Az annyira nem izgat,hogy működnek stb.

Éppen egy autószerelő forma szakiskolában vagyok.És volt szerencsém egy autós kiállításra elmenni,ahol családi autók/luxus autók voltak és olyan boldog életemben nem voltam,hogy beülhettem az álom autómba,meg egy csomó kedvencembe.

Akkor éreztem igazán,hogy boldog vagyok és hogy valami nagyon érdekel.

Az autókkal kapcsolatban még nem találtam meg az életcélom,és,hogy mit szeretnék dolgozni,de nagyon érdekel az autókon kívül a rendvédelem is,pontosabban rendőrség,honvédség..Szerintetek mit tegyek,mit tanuljak,hol helyezkedjek el,lehet ebből megélhetés???



2019. febr. 18. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Ha főleg az ujjak érdekelnek, akkor az akkupuntúrát és a masszázst ajánlom. Na, most adtam egy kis gondolkodni valót.:)
2019. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 imnard válasza:
Saját véleményem az, ha ennyire érdekelnek az autók, muszáj leszel autószerelőként kezdeni (vagy nem tudom, hogy hívják ezt a szakmát manapság) Szerintem ez az alapja, mert olyan szakirányú foglalkozás mint mondjuk "álomautó értékesítő és tesztvezető" szerintem nincs. Vagy csak később, esetleg egy kereskedelmi-marketing féle iskolát választani, de ezt inkább írják meg az okosok. A másik választásod nekem szimpatikusabb, aki a hazáját és az embereket védi-szolgálja szép dolog, csak ott rabszolga leszel valószínű, kevesebb bérért.
2019. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!