Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üdv! Nagy haszon vagy átverés,...

Üdv! Nagy haszon vagy átverés, még nem létező Kriptovaluta befektetés? (lent)

Figyelt kérdés
A cég dubaiba van bejelentve, viszont magyarok csinálják, pénzt várnak tőled,hogy tözsdére vigyék a még nem megjelent saját kriptovalutájukat ez a befektetős része , de van a piramis játékhoz hasonló része is ahol embereket kell bevonnod. A vezető nyíltan vállalja kilétét. Tömören ennyi.

2019. febr. 18. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

bomba ötlet bájgúnár, add el mindened és fektesd ebbe...

komolyra fordítva a szót, normális ember ilyenen nem gondolkodik

2019. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pár száz eurora gondoltam.
2019. febr. 18. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább add nekem azt a párszáz eurodat. nem létező kriptovalutát én is ki tudok találni és állítani róla, hogy HA bejön, akkor k_rvagazdag leszel.
2019. febr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább add azt a pénzt állatmenheynek v az Élelmiszerbanknak
2019. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudod ez olyan mint a szopás. Attól függően élvezed hogy a farok melyik végén állsz.

Ha te vered át a másikat akkor kasza ha téged vettek palira akkor pá pá pénzecske.

2019. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2019. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben állampapírt vennék, jelenleg annak van a legnagyobb kamata a biztonságos alapok között.

És nem utolsó sorban van rá biztosítás is.


Ha valós is amit leírtál, tehát létezik a cég, és valóban azzal foglalkozik, a tőkeáttétes kereskedés akkor is nagyon veszélyes.

2019. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. febr. 22. 14:10
 9/9 anonim válasza:
kicsi az esély. mindenképpen csak annyit fektess be amennyinek az elvesztését el tudod viselni.
2019. márc. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!