Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » ''Szabaduszo'' ertekesitokent...

''Szabaduszo'' ertekesitokent jol lehet keresni? Lent

Figyelt kérdés

Gondolok szabaduszo alatt arra hogy nem alkalmazottkent vagyok szerzodve egy ceggel hanem kataskent pl.


Tudom hogy lehet nullat is keresni de ezzel a ''keress amennyit akarsz'' kifejezessel en nem tudok mit kezdeni. Ok amennyit akarok. Tehat lehet igy ''egyedul'' nagyon nagyon jol is keresni?


Altalanossagban erdekel a dolog meg nincs kozom az ertekesitheshez de kezdi felkelteni az erdeklodesem. A jelenlegi szakmam sem all annyira tavol tole. Lehet a jovoben adnek neki egy eselyt akar kezdetben csak mellekesbe.


2019. febr. 20. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Mínuszt is kereshetsz, nem csak 0-át.
2019. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom az megint mas most inkabb a dolgok felfele ivelo reszere vagyok kivancsi.
2019. febr. 20. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit értékesítesz: sanszos, hogy Zepter és más egyéb értékesítőként nem fogod hülyére keresni magad - meg aztán az ismerősi körtől is függ.

Havi 50 ezer ft főállásban a KATA-s adó, addig "ingyen" dolgoztál. Amit ez felett keresel, az lehet a hasznod.

2019. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mi a termék vagy szolgáltatás amit eladsz. Illetve az sem, hogy kinek értékesítesz.


Elarulod mivel akarsz foglalkozni?

2019. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mit "értékesítenél". Ez az annyit keresel amennyit akarsz meg a plafon a csillagos ég egy jól hangzó lózung baromság, amivel etetni szokták az embereket, a valóságban meg mi a szart kezdesz vele? Semmit. Keresel, amennyit meg tudsz keresni, hiába akarsz te havi 10 milliárdot, legyél egész nyugodt, hogy úgyse fogod elérni. (Tekintve hogy se gázszerelő nem vagy, se Orbán Viktor barátja, a kettő egyszerre meg pláne.)
2019. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ingatlan finanszirozasrol van szo, en azt gondolom fokent vallallozol managerek a celkozonseg.

Ismerosi korom nem nagyon van de marketinges ismerosom igen ha az szamit.

2019. febr. 20. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Ingatlan finanszízrozásban milyen segítséget tudnál nyújtani? ( Vállalkozóként kérdezem )
2019. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fizeti helyetted a rezsit, ezt jelenti.
2019. febr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha MLM, akkor sztem felejtős.
2019. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azért az MLM se az ördögtől való, csak észnél kell lenni.
2019. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!