Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakmunkaskent milyen olyan...

Szakmunkaskent milyen olyan munkat talalhatok ami nem 3 vagy folyamatos muszak?

Figyelt kérdés
Pekkent vegeztem, sosem dolgoztam benne es nem is akarok. Az ejszakazast nem birom sem a gyari monoton munkat. Erettsegit estin csinalom mert rajottem enelkul csak a gyarak maradnak. Azert irok ide hatha valaki adna otletet hogy milyen munkak kozul valaszthatok igy?
2019. febr. 21. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Épitöipar,

Multi

Valami csomagoloi melo

Az is épitőipar, de ha elmész burkoló vagy festő mellé dolgozni, kitanulod a szakmát meg saját vállalkozást id indithatsz.

2019. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kamionsofőr.

Jól keresel, beutazod ingyen európát, jól lehet vele csajozni.

2019. febr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De suliba jár. Higy menjen kamionozni?

Belföldire?

2019. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Hagyd az esti gimnáziumot! Menj kamionozni!

Az iskolába aszonták "abból nem fogsz megélni hogy bámulsz kifele az ablakon" Dehogynem :)

2019. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok kamionozni es nincs is meg a jogositvanyom hozza. Annyibol elmehetnel 3 muszakba is a fizetes nagyjabol megegyezne es legalabb minden nap az agyamban alszok.
2019. febr. 21. 12:06
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
A cégek fizetik a jogsit, csak alá kell írnod x időt. Én 600 alatt nem viszek haza egy hónapban sem. És csak 1 max 2 napot nem alszok a saját ágyamba.
2019. febr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez erdekes egy ismerosom csak hetvegen van itthon a tobbi nap jarja Nyugat Europat es ugy kap 500.000ftot pedig nem ma kezdte.
2019. febr. 21. 12:47
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem jó cégnél van. Vannak kizsigerelős, lehúzós cégek, azoknak nem szabad dolgozni.
2019. febr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érettségivel is csak gyárba tudsz menni meg árufeltöltőnek meg ilyenek. Tapasztalat. Ha irodai melót akarsz, akkor min. OKJ még érettségi után! Kivéve, ha van protekció!
2019. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!