Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A melósokat miért nézik le sokan?

A melósokat miért nézik le sokan?

Figyelt kérdés
Az mennyivel nagyobb karrier hogy beülök egy irodába századik biorobotnak aztán keresek jobb esetben havi 2-3 kilót?

2019. febr. 22. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
Igen, az a vicces, amikor az irodai kis bérért dolgozók prolizzák a melósokat... Mivel különbek az irodisták?... Nevetségesek.
2019. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Mert sokak szerint aki nem diplomás, az nem ember!


Ezért van, hogy anyázzák őket, amikor elkérnek Xtízezret egy munkáért, mert annyi pénz csak az ügyvédúrnak jár, a melós meg kap 2 sört, meg 500 forintot, és örüljön, hogy él.

2019. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az a legnagyobb proli, aki leprolizza a melósokat.
2019. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Ez a kérdés és az eddigi válaszok is csak arról szólnak, hogy "köcsög irodisták". No, szerintem ezért néznek le személy szerint titeket.
2019. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Én speciel azért nézem le őket, mert igénytelenek és tanulatlanok. írni, olvasni nem tudnak, funkcionális analfabéták, könyv még nem volt a kezükben.

Engedtessék meg nekem, hogy általánosítsak, mert a 99%-ukra ez jellemző.

Kivételek persze mindenhol vannak.

Egyébként az "irodisták" között is vannak sutyerákok.

Hogy mi a különbség? A gyárban kidolgozod a beled és lerokkansz. Most nem azért, de én pl. 5 percig sem lennék képes azt a fizikai munkát végezni, amit ott kell. Ha nem lenne más lehetőség, csak a gyári munka, kénytelen lennék felkötni magam.

2019. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

A lenézés oka nem azért alakult ki, mert más jellegű munkát végeznek.


Más oka van.

Sokuk igénytelen, gyakori közöttük a láncdohányos,alkoholista.


Továbbá a "melósok" is fújnak a szellemi munkásokra.

2019. febr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
46%
Pont azért, amiért te az irodistákat. Egyébként nekem speciel teljesen mindegy, hogy kinek mi a munkája, az érdekel, hogy értelmesen el tudják vele beszélgetni, ha emberi kapcsolatot szeretnék valakivel kialakítani.
2019. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Ebben az országban le néz mindenki mindenkit sajnos!
2019. febr. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Én sem munkakör szerint válogatok.


Irodában dolgozom, és állítom, hogy itt is sok paraszt van, hiába szeretne úrinőnek látszani.

Dolgoztam melósok között, ott is volt ilyen is, olyan is.


Nem ezen múlik...

2019. febr. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%

Feltehetnénk a kérdést fordítva is: az irodai dolgozókat miért nézik le sokan?

Egyébként a kérdésedre válaszolva, talán azért van ez az ellentét, mert a "melósok" csak azt látják, hogy őpk végzik a konkrét, látható, fizikailag megfogható, "látszó" munkát, míg az irodai dolgozók nem. És ezért szokott jönni a hőbörgés, hogy "hát de ezek nem csinának semmit, csak űnek a valagukon egész nap a meleg irodában...".

Az irodai dolgozók meg azt látják, hogy a munkások nagy része egy tanulatlan, 8 általánossal talán rendelkező, bunkó, suttyó...

2019. febr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!