Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan váltsak állást, ha...

Hogyan váltsak állást, ha amég nincs meg az új nem akarok felmondani?

Figyelt kérdés

Egy irodában dolgozok, mellettem van az irodavezető. Én meg egy másik asztalnál, egy teremben.

Engem ez fusztrál. Meg ne részletezzem miért, de váltani akarok.

Van egy nagy cég itt a városban. Ott elsőnek kioffoltak, majd egy másik állásra behívtak volna, de akkor már elkezdtem itt dolgozni, és nemet mondtam.

Viszont egy nagy cég és mindig van felvétel.


Oda akartam bekerülni eddig is, és a mostani munkahelyemből meg elegem lett 1 év után.

Viszont ha felhívnak telefonon hogy és mit beszéljek?


Mert ott a főnököm mellettem, ezt nem tudom hogy kéne megoldani. Viszont itt egy kicsit tán jobb is a fizu mint a másik helyen lenne, ott viszont van előrelépés.

Itt meg nagyon leterhelt vagyok, ha a főnököm szabadságot vesz ki (erre elég sok a példa)

Nekem kettő helyett kell dolgozni.

A másik helyen dolgoznak mit tudom én 200 -an biztos, akkor meg dolgoznak legorsszabb esetben 180-an 200 helyett...

Persze itt rugalmas a munka, ami annyit jelent ha sok a meló akkor meg kell csinálni.

Ott állítólag lemegy a 8,5 óra és vége, de tán van kötelező túlóra. Ami engem nem zavar, mert inkább beáldozok egy szombatot mint sem hogy reggel 8 tól 6 -ig egy napot.


Na szóval ha pályázok, és jön a telefon hogy menjek be személyesen, mit kellene csinálnom?


26 F



2019. febr. 24. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem igazán értem a kérdést. Ha hívnak és érdekel, akkor beszeljetek meg egy időpontot, ha nem érdekel akkor rázd le.
2019. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

-Felveszed a telefont és kimész az irodából. Vagy felveszed és megmondod, hogy most nem alkalmas (ezt amúgy is megkérdezik szinte mindig), x perc múlva visszacsörögsz (vagy ebédidőben stb.) és akkor visszahívod őket, úgy, hogy a főnök ne hallja. Ha meg a főnök kérdezi, megmondod, hogy privát dolog volt (banki ügy, egészségügy, családi ügy, nőügy stb., bármi, ami amúgy sem tartozik rá)

-Az interjú időpontjára meg elkéretőzöl valami x indokkal (kreativitás!), vagy szabit veszel ki aznapra.

2019. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
valahogy meg kell oldani
2019. febr. 24. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Felhivod oket szunetben vagy amikor raersz. Idopontot sok helyen lehet kerni melo utan. Nalunk most valaki fel hatra jott nemreg.
2019. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!