Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy bírjam ki az unalmas...

Hogy bírjam ki az unalmas munkanapokat?

Figyelt kérdés

Egy pincében vagyok eladó. Még ha jönnek is vevők elég unalmas ott dekkolni egész nap. Semmi levegő, napfény.

10-től 6-ig van a munkaidő, tulajdonképpen elmegy ezzel az egész nap. Mire hazajövök már fekszek is le aludni. Egész nap állni kell, nem lehet leülni és szétunom magam.

A fizetés se valami jó. Max nettó 70 ezer.

Mit csináljak, hogy jobban teljen a nap?

Be fogok dilizni.


2010. júl. 2. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs vevő,akkor leülhetsz valahol. Olvass,halgass zenét,ha nő vagy kézimunkázz stb.
2010. júl. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs más munkalehetőség?
2010. júl. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt találtam. De még csak próbaidőn vagyok.
2010. júl. 2. 08:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is dolgoztam ilyen helyen, átlag napi két embert kellett kiszolgálnom, de volt, hogy egész nap nem jött be senki. Úgy kezdte a főnököm, hogy nem ülhetek le, meg ha nincs vendég, akkor takarítanom kell, hogy minden csillivilli legyen, az első napokban még csináltam is. Volt olyan nap, hogy nyolc óra alatt ötször kellett felmosnom, noha kettőnkön kívül senki nem volt lenn, ő meg csak hátul a szobájában gépezett. De nem kellett sok idő, hogy rájöjjön ő is, hogy el hülyeség, onnantól vittem be széket, könyvet és olvastam. Neked is ezt ajánlom: első körben takarítgass, törölgesd le a polcokat, árukat, stb., ez még jó pont is, aztán hozd elő az olvasás (kötés, rajzolás...) témát, ha már szeret a főnököd :)
2010. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rádió egy jó megoldás. Esetleg laptop. Vagy kezdj el tanulni valamit távoktatásban.
2010. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!