Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Női munka, ami nem fizikai,...

Női munka, ami nem fizikai, de nem is unalmas, és nem kell hozzá diploma, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

menj férjhez egy milliárdoshoz...


amúgy 0 végzettséggel örülj, ha valahová felvesznek betanított gyári munkára

2011. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Fodrász, kozmetikus, gyógymasszőr, bolti eladó, vegyipari laboráns...

Ennyi jutott eszembe. Azt nem tudom, hogy számodra melyik lenne unalmas, és melyik nem.

2011. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: ki mondta hogy nulla végzettségem van?? Keramikus vagyok, vagyonőri végzettséggel, és közgazdasági érettségivel. Csak volt egy balesetem, és most olyan munkát keresek, amivel kímélném kicsit a csontjaim. De meg sem lepődök ezen magyar vírtuson, semmit nem tudunk a másikról de ítélkezzünk gyorsan!
2011. szept. 17. 14:52
 4/13 A kérdező kommentje:
Fodrász - vegyszerallergia, kozmetikus - szintén, gyógymasszőr - a kezem lábam el volt törve, gyengék a csontjaim, bolti eladó - szintén, vegyipari laboráns - szintén allergia. :( Ezek közül igy egyik sem jó sajna, de köszönöm hogy próbáltál ötleteket adni!
2011. szept. 17. 14:55
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

"ki mondta hogy nulla végzettségem van?? Keramikus vagyok, vagyonőri végzettséggel, és közgazdasági érettségivel. Csak volt egy balesetem, és most olyan munkát keresek, amivel kímélném kicsit a csontjaim. De meg sem lepődök ezen magyar vírtuson, semmit nem tudunk a másikról de ítélkezzünk gyorsan!" tán ezt kölött volna írni ;)


a válaszom amúgy ugyanaz...örülj, ha bárhová felvesznek...semmi használható végzettséged nincs, pláne kérdésben feltett kondíciók mellé

2011. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hm. Semmi használható végzettség?? Tudod lehet hogy neked azok amik nekem vannak semmit nem érnek. De mégis 12 éve remekül megéltem ezekből, nem úgy mint sok agyondiplomázott magát értelmiségnek tituláló tuskó, akikben életre való hajlam és rátermettség egy hangyafarknyi sincs.

Közölni kellett volna? Minek? Remekül tudsz te ítélkezni kiegészítő információk nélkül is. Látod, aki nem ítélkezni akar, annak volt ötlete enélkül is. De mindegy, már látom, neked felesleges bármit is írni. És nyugodtan hagyd komment nélkül ezt, megvagyok a lenézésed nélkül is.

2011. szept. 17. 15:02
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

nézd, ha nem akarsz dolgozni, akkor azon nem segít semmi...kéztörés miatt nem lehetsz vagyonőr? vagy keramikus?

ne viccelődjél meg...ha meg le vagy százalékolva, akkor keress olyan munkáltatót, aki foglalkoztat leszázalékoltakat


ha eddig remekül megéltél, akkor talán nem másba kéne fogni, hanem felépülni rendesen a kéztörésedből....

2011. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
"kéztörés miatt nem lehetsz vagyonőr? vagy keramikus? "-- ember, te fel is fogod miket írsz, vagy csak úgy jön a hülyeség belőled, és utat engedsz neki?? Hogy lehetnék úgy vagyonőr, ha nem tudom 100%osan használni a kezem? Én nem a nyomi 150 centi magas, 50 kilós porfogónak való vagyonőrök közé tartozom, hanem azok közé akik szó szerint BIZTONSÁGI őrök. A keramikus tudod micsoda?? Szobrász! Az megint csak kilőve ha nem teljes értékű a kezem. Miért akarok váltani ha eddig megéltem belőle?? Azért kis barátom, ,mert mint írtam, rá vagyok kényszerülve hogy egy ideig kíméljem magam. És nem, nem vagyok százalékos, nem a könnyebb utat választottam, újra a régi életem akarom, és ahhoz hogy teljesen rendbe jöjjek, kímélném magam. Ezért akarok most olyat, ami kímélő, de nem unalmas. Esetleg be akarsz még szólni valamiért, vagy kikötekedted magad??
2011. szept. 17. 15:32
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Lehetnél titkárnő, értékesítő/eladó (pl. plázában egy ruhaboltban, autószalonban, bútorszalonban). Vagy lakberendező is lehetsz, elvégre ahhoz is kell kreativitás. Esetleg ügyfélirodában is dolgozhatsz.

Amúgy már pár évtizede feltalálták a gumikesztyűt és hasonló egyéni védőeszközöket, így megoldható, hogy ne kerülj kontaktusba bizonyos szerekkel. Amúgy van olyan fodrász, aki nem vesz legalább nylon kesztyűt hajfestéshez?


Ha pedig minden kötél szakad, menj a VV-be "celebnek", az tuti tetszeni fog...

2011. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Lehetnél titkárnő, értékesítő/eladó (pl. plázában egy ruhaboltban, autószalonban, bútorszalonban).- ez unalmas mind. Vagy lakberendező is lehetsz, elvégre ahhoz is kell kreativitás - de ahhoz végzettség is, és az sajna nincs. Esetleg ügyfélirodában is dolgozhatsz - már dolgoztam ilyen helyen, nem nekem való, nem birom az idióta ügyfeleket.

Amúgy már pár évtizede feltalálták a gumikesztyűt és hasonló egyéni védőeszközöket, így megoldható, hogy ne kerülj kontaktusba bizonyos szerekkel-- nem kell hogy kontaktusba kerüljek velük, allergiás asztmám is van, tehát bőven elég ha a levegőből csak a szagát beszippantom.


Ha pedig minden kötél szakad, menj a VV-be "celebnek", az tuti tetszeni fog...-- ott még nem tartok hogy magamutogatós majom legyen belőlem! :)

De köszönöm szépen az ötleteket!

2011. szept. 17. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!