Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriai futár álláshoz...

Ausztriai futár álláshoz mennyire kell a német?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el a német tanfolyamot, ki szeretnék menni Bécsbe futárnak.

Néhány mondatot simán be tudok tanulni, amíg a németem fejlődik. Szerintetek esélyes, hogy így ki tudok menni? Esetleg tudjátok, hova érdemes jelentkezni?

Köszi előre is!


2019. febr. 25. 20:28
 1/8 grafno ***** válasza:
100%
Ha nem értesz mindent amit az első találkozon beszéltek vagy nem tudsz válaszolni akkor nem sok esélyt látok.
2019. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez így esélytelen.


Sem a munkaadóddal, sem a címzettekkel nem tudsz majd kommunikálni. Fel sem vesznek.

2019. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minimum középfokra juss el előbb, mert így az interjún elvéreztetnek majd.
2019. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is kicsi az esély rá, hogy felvegyenek, hiszen a napod nagy részében kommunikálnod kell. nem is a betanult mondatokon van a hangsúly, hanem mi van akkor, ha a megrendelő kérdez tőled valami olyat, amire nem is számítassz, vagy ha a magyar futárokból indulok ki, itt is van, amelyik rugalmas, és ha azt mondod, hogy el kell mennem a címről, de itt meg itt vagyok, megoldható-e hogy ide gyere. ezt így telefonba elmondja neked a megrendelő, te meg ott leszel tanácstalanul, hogy mit darált le fél perc alatt.
2019. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most ez olyan mintha egy Osztrák jönne ide futarkodni úgy, hogy tud 10, mondatot ..
2019. febr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából van egy csomó alvállalkozó, aki keres futárokat,szóval a munkaadóval való kommunikáció nem lenne gond, ha úgy sikerülne helyezkedni.

Gondoltam nyomásalatt jobban lehet fejlődni, ezért is szeretnék kimenni minél előbb, még ha a németemen van is mit csiszolni, és én is inkább az ügyfelekkel való kommunikáció miatt aggódom, hogy mi van ha nem sima az ügy, és visszakérdeznek :D

Köszönöm a véleményeket, még gyúrok picit a nyelvtudásomra, mielőtt belevetem magam z állás keresésbe.

2019. febr. 26. 08:28
 7/8 A kérdező kommentje:
*csomó magyar alvállalkozó
2019. febr. 26. 08:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Tolj le előbb 2-3 szezont vendéglátásban, ott ragadni fog rád a német, mint a kosz.
2019. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!