Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy új szakma tanulás?

Egy új szakma tanulás?

Figyelt kérdés

3 éve egy olyan szakmát választottam amit megbántam! ( akkor már késő volt, hogy szakmát váltsak)

Az utolsó évben kiderült, hogy beteg vagyok, a szervezetem nem bírja, az állóképességem ramaty. Akit érdekel vendéglátós szakot végeztem!

Igazából nagyon nehezen találok munkát is, a kozelembem csak max 2 éves tapasztalattal lehet elhelyezkedni.

Amíg munkát kerestem, megfordul a fejemben, hogy egy új szakmát szeretnék tanulni, mert igazából jövőt így nem látok.

Szívesen fogadok tanácsokat, szerintetek milyen szakmát tanuljak? Ami hogyis mondjam, nem ennyire megterhelő?! És amúgy amivel jól is lehet keresni? :)



2019. febr. 26. 10:49
 1/3 TappancsMancs ***** válasza:
Teljesen jó felvetés, csak tájékozódj alaposan. Nézz sok álláshirdetést amikből megnézheted mit csinálnál. Nézz fizetős és ingyenes képzéseket is, árakkal, abból tovább variálhatod a dolgot, de a legfontosabb, hogy legyen rá annyi kereslet amivel már el is tudsz helyezkedni benne. Piacképes és kedved is legyen hozzá. Piacképesen itt nem feltétlenül a legkeresettebb szakmákat értem, csak ne legyen olyan mint mondjuk egy tájépítészeti mérnök, amire évente ha találni egy állást.
2019. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. febr. 26. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól keresni? Ha-Ha-Ha!

Viccet félre téve, ha én járnék így akkor a kereskedelemmel próbálkoznék. Azért mert viszonylag közel áll az eddig tanultakhoz. Ha más kell akkor nézz szét a családodban kinek mi a szakmája, hátha azok közül megtetszik valami. Ezt azért választanám mert bíznék benne, hogy örököltem valamit a családi képességekből. Azonkívül esetleg szakmaai útmutatást is kaphatnék első kézből

2019. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!